ALKOMEETER ALCOSCAN STYLE PLUS

227,70 €

227,70 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
ALKOMEETER

Tootetutvustus, otstarve
Populaarne alkomeeter, mis kautab oma tööks elektrokeemilist andurit (sama tehnoloogia, mis politseiseadmetes). Kiire mõõtetulemus 0-4,00 promilli, täpsus +/-0,027 promilli tulemil 0,5 promilli. Uudne püsihuulikusüsteem - huulikut pole vaja eraldi kaasas kanda. Suur ja selge LED ekraan, 4-punkti kalibreerimissüsteem.
Valmistatud Eestis, silmas pidades EVS-EN 16280:2012 nõudeid. Vastab CE nõuetele
Mõõtmed 100 X 44 X 15 mm, 66grammi.
Hooldusvälp: 6 kuud või 1000 mõõtmist (varasem).
Komplektis: alkomeeter, patareid (2 X AAA), 5 lisahuulikut, kasutusjuhend, kott, kvaliteeditunnistus.

Valmistaja: Roivico Büroo OÜ, Pärnu mnt. 141, Tallinn 11314, www.alkomeeter.com, üleriigiline infotelefon 6515070.

Kasutamisjuhised
Tõepärase joobenäidu saab alkomeetriga mitte varem kui 30 minuti möödumisel pärast alkoholi tarvitamist, kuna niikaua võib kuluda aega alkoholi jõudmiseks verre. Varasemal mõõtmisel võivad mõõtetulemit mõjutada ka suus veel leiduvad alkoholiaurud
Kasutage puhumiseks sisseehitatud huulikut tõmmates ta eelnevalt välja, või kinnitate püsihuuliku külge teise huuliku. Vale kasutamine võib seadet lõhkuda.

Koostisosade loetelu
Karppakend, alkomeeter, patareid (2 X AAA), 5 lisahuulikut, kasutusjuhend, kott, kvaliteeditunnistus.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Alkomeetris kasutatav elektrokeemiline andur võib pikema mittekasutamise järel kuivada ning olla seejärel ebatäpne. Seetõttu on äärmiselt soovitatav seadet vähemalt 1 kord nädalas kasutada (ei oma tähtsust, kas kaine või joobse inimese poolt). Juhul kui te ei tea, kui kaua on olnud alkomeeter kasutuseta, palun sooritage alkomeetriga järjest 5 testimistsüklit alkomeetrisse ise puhudes, ilma tulemusele tähelepanu pööramata, see taastab kuivanud anduri töövõime. Kui soovite seejärel teada oma tegelikku joobenäitu, oodake enne testimist rahulikult ja tavapäraselt hingates vähemalt 3 minutit.
Vältige igal juhul alkomeetri kokkupuudet vedelikega ning kondentsvee tekkimist.
Ärge kunagi puhuge alkomeetrisse sigaretisuitsu - see võib põhjustada sensori purunemise.
Alkomeetri kasutamisel väga saastunud õhuga ruumis võib see põhjustada valenäitu, samuti võib mõõtevõimet kahjustada alkomeetri kasutamine täisssuitsetatud ruumis.

Säilitamisjuhised
Kui te ei kasuta alkomeetrit pikemat aega, eemaldage patareid ning hoidke seadet kuivas keskkonnas, kaitstuna niiskuse, otsese päiksevalguse ja füüsiliste kahjustuste eest.

Tootja
Rovico Büroo OÜ, Eesti

Päritoluriik
Eesti