ARTERIN TBL 10MG N60

35,19 €
Данный товар закончился на складе

Состав
Monakoliin K
Дозировка лекарственного средства
10 MG
Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N60

  • -50%

Tootetutvustus
Arterin® on inimestele, kes soovivad tõhusalt säilitada oma kolesteroolitaset looduslikku päritolu ainega.
Toidulisand punase fermenteeritud riisiga TERVISLIKU KOLESTEROOLITASEME HEAKS*

Arterin® on tõhus ja hästi talutav viis kolesteroolitaseme sälitamiseks. Arterin® sisaldab punasest fermenteeritud riisist saadud monakoliin K'd, mis manustatuna 10 mg päevase annusena aitab hoida vere kolesteroolisisaldust normaaltasemel*. Punast fermenteeritud riisi saadakse mikroskoopilise hallitusseene Monascus purpureus abil, mida kasvatatakse riisil. See mikroorganism toodab iseloomulikku punast pigmenti, mis on andnud nime sellele hallitusseenele. Selle peamine koostisosa on monakoliin K, looduslikku päritolu aine kolesteroolitaseme säilitamiseks tõhusal ja hästi talutaval viisil. Arterin'i® kvaliteet tagab standardiseeritud monakoliin K sisalduse ja seda on testitud tsitriniini ja aflatoksiinide puudumise tagamiseks.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett päevas koos söögiga, eelistatavalt õhtul. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Ainult täiskasvanutele.

Sisaldus päevase annuse kohta
Füsioloogilise toimega aine sisaldus 1 tabletis - punast fermenteeritud riisi 335 mg, millest monakoliin K?d 10 mg.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
punase hallitusseene (Monascus purpureus) abil fermenteeritud riisi pulber, mahuained mikrokristalne tselluloos ja kaltsiumfosfaat, maltodekstriin, paakumisvastased ained võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos ja rasvhapete magneesiumsoolad, stabilisaator polüvinüülpürrolidoon, paakumisvastane aine ränidioksiid.

Hoiatused
Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal. Ei ole soovitatav kasutatada koos lipiididesisaldust langetavate ravimitega ja maksa- või neeruhaiguste korral. Ei ole soovitatav kasutada koos greibiga (mahl või vili)..

Säilitamistingimused
Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Netokogus
Tabletid blisterpakendis.

Tootja, pakendaja, turustaja
Omega Pharma Baltics SIA

Päritoluriik
Itaalia
Прочие товары
Спроси аптекаря