ATRAUMAN SALVSIDE STER 10X20CM N30

31,02 €
Данный товар закончился на складе

Лекарственная форма / упаковка
SALVSIDE
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus, otstarve
Salvside (haavavõrk).

Atrauman on toimeainevaba salviga immutatud side haavade atraumaatiliseks hooldamiseks.

Omadused: Õhuke, pehme ja hästi liibuv polüestrist materjal kindlustab hea ja haavaeritiste äravooluks vajaliku haavakontakti. Hüdrofoobne polüesterkiud ja sile võrktülli pealispinnastruktuur hoiavad ära sideme kleepumise haavale. Sidemevahetusel ei ärritata granulisatsiooni ja noort epiteeli, sideme eemaldamine toimub pehmelt ja valutult. Üleliigne sekreet imendub kiiresti Atraumani peale asetatud sekundaarse sideme sisse. Salvimass hoiab haavarandid pehmena ja kaitseb seega epitelisatsiooni. Neutraalne salv ei sisalda parafiine. Sideme vahetamisel ei esine raskesti eemaldatavaid salvijääke, mistõttu on võimalik läbi viia vajadusel nii kirurgilisi protseduure kui ka haava puhastamist.

Näidustused: Atraumaatiliseks haavaraviks pindmistel haavadel (nt marrastused, lõikehaavad, põletused, söövitused, nahatransplatatsioonil tekkivate haavade katteks, plastilises ja kosmeetilises kirurgias, küünteekstraktsiooni jms ). Tänu toimeainevaba salvimassile võib kasutada dermatoloogias ja ravimitundlikel patsientidel. Arsti ettekirjutusel võib kasutada salvidemega koos ka lokaalseid ravimeid.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Pärast steriilse paki avamist tuleb salvside välja võtta koos mõlema kattepaberiga ja vastavalt haava suurusele välja lôigata. Eemaldatake üks kattepaber, salvside asetatakse haavale ja seejärel eemaldatakse teine kattepaber. Haava eksudaadi imandumiseks tuleb salvsideme peale asetada steriilne imav side ning see omakorda fikseerida. Kui arsti poolt ei ole teisiti ette kirjutatud, siis peab salvsidet vahetama iga päev. Kui Atrauman peab ravist tingitud põhjustel kauemaks haavale jääma, võib salv resorbeeruda. Et sideme kleepumist haavale vältida, võib haaval olevale salvsidemele teise salvsideme asetada.

Koostisosade loetelu
Koostis: Materjal on hüdrofoobsest polüestervõrkmaterjalist, mis on immutatud toimeainevaba triglütseriidi baasil (neutraalrasvad) valmistatud salvmassiga. Salvi koostis: Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride; Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust salvsideme koostisosade vastu.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on vigastamata. Pakendit hoida horisontaalses asendis toatemperatuuril, mitte üle 40°C.

Seadme ja pakendi sisu
30 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Paul Hartmann AG
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, telefon 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa
Прочие товары
Спроси фармацевта