BIONECT SILVERSPREI 50ML

17,39 €
Данный товар закончился на складе

Состав
Hüaluroonhappe naatriumsool, kolloidhõbe
Лекарственная форма / упаковка
SPREI
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Bionect Silverspray on paikne pulbersprei, mis sisaldab hüaluroonhappe naatriumsoola ja metalset hõbedat. Hüaluroonhape on enamiku kudede rakuvälises maatriksis levinud bioloogiline polüsahhariid (glükoosaminoglükaan), mis seob suure hulga vett ja moodustab isegi madalates kontsentratsioonides viskoosse hüdreeritud geeli. Haava paranemisprotsessis võimaldab hüaluroonhape vesilahustuvatel molekulidel kiiresti difundeeruda ja rakkudel liikuda. Aktiivaine, metalse hõbeda olemasolu ennetab haavasideme mikroobset saastumist ja hoiab haavakeskkonna täiendavatest välistest bakteriallikatest vabana. Hüaluroonhape ja hõbe on seotud absorbeerivate omadustega maatriksisse (kerge kaoliin ja silikoondioksiid). Antud koostisega Bionect Silverspray
kontrollib eksudatsiooni, luues keskkonna, mis hõlbustab loomulikku paranemisprotsessi ja annab tõhusa barjääri mikroobide läbitungimisele. Toode püsib manustamispaigas ning teda ei mõjuta venitus haavaservadelt. Toodet on lihtne eemaldada, puhastades kollet füsioloogilise lahusega.

Näidustused

Bionect Silverspray on näidustatud infitseerumata nahakollete (nt. abrasioonid, ekskoriatsioonid, nahalõhed, lõiked, väikesed kirurgilised haavad, paiksed esimese ja teise astme põletused) lühiajaliseks lokaalseks käsitluseks ja niiske täiendavate eksogeensete bakteriallikate eest kaitstud keskkonna loomiseks.

Kasutamisjuhised
Kolded tuleb enne ravi puhastada. Loksutage konteinerit enne kasutamist korralikult. Pihustage haava pinna katmiseks piisav kogus pulbrit, hoides konteinerit vertikaalasendis. Pihustage intervallidena lühikese ajaperioodi jooksul. Pärast Bionect Silverspray koldele kandmist on soovitatav ravitav piirkond katta steriilse sidemega. Kasutage üks või kaks korda päevas vastavalt kliinilisele kulule.

Koostisosade loetelu
Toimeaine: 0,2% hüaluroonhappe naatriumsool
Abiained: 2,0% metalne hõbe, silikoondioksiid, kerge kaoliin ja propellendina n-butaan.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused
Patsiendid, kellel on tuvastatud ülitundlikkus toote mistahes koostisosade suhtes, ei tohi Bionect Silverspray?d kasutada.
Rasedatel naistel soovitatakse toodet kasutada ainult arsti nõuandel.

Ettevaatusabinõud
Ei soovitata kasutada kauem kui nelja nädala jooksul.
Konsulteerige arstiga, kui paranemisprotsess on ebatäielik või lühikese ajaperioodi järel tekivad infektsioonitüsistused.
Keha ülemistesse osadesse pihustamisel kaitske patsiendi nägu. Ärge pihustage näo lähedale ega näole. Vältige pulbri sissehingamist. Konsulteerige viivitamatult arstiga, kui juhuslikult toodet alla neelasite või sisse hingasite. Vältige mahuti otsest kokkupuudet haavaga.
Nagu teistegi hõbedat sisaldavate toodete puhul, vältige tootega töödeldud piirkondade päiksevalguse eest katmata jätmist.

Hoiatused
Ärge kasutage preparaati samal ajal proteolüütiliste ensüümide või kvaternaarseid ammooniumsooli sisaldavate desinfektantidega.
Pärast iga kasutamist pange mahutile kork uuesti peale.
Mitte kasutada kui pakend on kahjustatud.
Mitte kasutada toodet pärast kõlblikkusaega, mis on märgitud pakendile.
Kõlblikkusaeg kehtib õigesti hoiustatud toote kohta.
Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda (propellent n-butaan). Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F.
Pärast kasutamist visake toode ära riiklike tavade kohaselt.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõrvaltoimed
Harva võivad esineda järgmised lokaalsed kõrvaltoimed: manustamiskoha lööve, sügelus, põletustunne, nahaärritus, kuivus, punetus, dermatiit, nahavärvuse muutus. Need sümptomid on tavaliselt mööduvad, kerged ja põhjustavad harva ravi enneaegset lõpetamist.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril 2°C kuni 40°C

Seadme ja pakendi sisu
50 ml rõhukonteiner, milles on 4 g spreipulbrit.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja

FIDIA Farmaceutici S.p.A.
Via Ponte della Fabbrica 3/A
35031 Abano Terme (Padua)
Itaalia

Esindaja Eestis:
Lorenzo Pharma OÜ
Koidu 20-19 10136 Tallinn
+372 6041669
info@lorenzopharma.ee

Päritoluriik
Itaalia
Прочие товары
Спроси фармацевта