CARDIOPILL ARTERIO KAPSLID N30

15,53 €

Цена с картой клиента Apotheka 12,40 €


Состав
Oliivipuu ekstrakt, vitamiin K
Лекарственная форма / упаковка
CAPS
Количество в упаковке
N30

  • -20%

Tootetutvustus
Cardiopill Arterio
Toidulisand Vitamiin K ja Maroko oliivipuu ekstraktiga
Kasulik mõju veresoonkonnale

Maroko oliivipuu ekstrakt saadakse oliivipuu lehtede, viljade ja okste füüsikalise ekstraheerimise teel ilma lisaainete või lahustite kasutamiseta. Ekstrakt sisaldab rikkalikult antioksüdantsete omadustega fenoolseid ühendeid (hüdroksütürosool, türosool, oleuropeiin, flavonoidid, kohvhape ja kaneelhape). Maroko oliivipuid kasvatatakse kuumas ja kuivas kõrbekeskkonnas, mistõttu need sisaldavad suuremas koguses polüfenoole. Oliiviõlis sisalduvad polüfenoolid aitavad kaitsta vere lipiide oksüdatiivse stressi eest. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 20 g oliiviõli.
Vitamiin K aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja tervete luude säilitamisele. Tootes sisalduv vitamiin K2 (menakinoon-7) on bioaktiivne vorm, mis ületab teisi K2 vorme parema biosaadavuse, pikema poolestusaja ja väiksema annustamisvajaduse poolest. Kõrge kaltsiumisisaldus veres võib põhjustada veresoonte lupjumist. Vitamiin K2 vahendab kehas kaltsiumi jaotumist ja kasutamist ning suunab kaltsiumi arterite asemel luudesse.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Üks kapsel päevas koos veega sisse võtta.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annuse 1 kapsel sisaldab:
500 mg oliivipuu ekstrakti, mis sisaldab polüfenoole ja sellest hüdroksütürosooli 50 mg.
75 µg K vitamiini ehk 100% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel (NRV).

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Oliivipuu (Olea europaea L.) ekstrakt DER 3-5:1 standardiseeritud 10% hüdroksütürosoolile, täiteaine mikrokristalne tselluloos, želatiin, vitamiin K (menakinoon-7), paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad, paakumisvastane aine ränidioksiid, toiduvärvid: titaandioksiid, kollane raudoksiid, indigotiin.

Hoiatused
Mitte kasutada allergia korral toote koostisosade suhtes. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toidulisandit ei kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas toatemperatuuril.

Netokogus
22,60 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Turustaja Eestis: Sirowa Tallinn AS, Salve 2c, 11612 Tallinn.

Päritoluriik
Saksamaa