Главная страница COREGA DOUBLE POWER TBL N36

COREGA DOUBLE POWER TBL N36

7,66 €

0,21 €/шт.

Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N36

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Hambaproteesid ei ole nagu tavalised hambad, seetõttu vajavad nad ka erilist igapäevast hooldust. Uus Corega Double Power pakub teie proteesidele kiiret ja tõhusat puhastavat toimet tänu oma koostisele, kust vabaneb 2 korda rohkem puhastavat toimeainet*.

See tapab 99,99% halba suulõhna tekitavatest bakteritest, aitab eemaldada rohkem plekke juba mõne minutiga ja vähendab hambakatu teket. Kõike seda olles samal ajal piisavalt õrna toimega igapäevaseks proteesihoolduseks.*laboritestides võrreldes “COREGA TABS – 6 tabletti”.

CHEE/CHPOLD/0028/18a/Dec.Kasutamisjuhised

1. Lisage üks Corega tablett piisavale kogusele piisavalt soojale (mitte kuumale) veele, et see kataks proteesid (osalised proteesid või eemaldatavad sillad).

2. Pärast 5-minutilist leotamist puhastage proteesid lahusega, kasutades pehmet hambaharja.

3. Loputage proteese hoolikalt voolava vee all. Hävitage allesjäänud lahus kohe pärast kasutamist.Koostisosade loetelu

Sodium bicarbonate, Sodium carbonate peroxide, Citric acid, Potassium caroate, Sodium carbonate, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA copolymer, Aroma, Cellulose gum.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

ETTEVAATUST: Ärge pange tablette ega lahust suhu. Ärge jooge puhastuslahust või kasutage seda suuloputusvedelikuna. Ärge puudutage suud või silmi pärast tablettide või lahuse käitlemist. Ärge kasutage tablette, kui olete koostisosade suhtes allergiline. Hoida lastele või isikutele, kes võivad tablette või lahust kogemata alla neelata, kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: võtke ühendust arstiga. Nahaärrituse tekkimisel: katkestage kasutamine ja pöörduge arsti poole.Seadme ja pakendi sisu

36 tablettiTootja või tootja volitatud esindaja

GlaxoSmithKline Eesti OÜ

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите