FERROFOL-C MAMA N100

13,25 €
Данный товар закончился на складе

Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N100

Tootetutvustus
FerroFol-C MAMA on välja töötatud spetsiaalselt rasedatele, et suurendada raua ja foolhappe tarbimist lisaks toidust saadavale.
Raud on toidulisandis hästi imenduva raud(II)biglütsinaadina, mis ei ärrita magu. Raua kogus 25 mg on hästi talutav. Foolhape 400 mcg on soovitatav kogus raseduse ajal. Vitamiin C aitab kaasa raua imendumisele.
Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning hapniku normaalsele transpordile kehas. Folaat aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal, normaalsele vereloomele ja osaleb rakujagunemise protsessis. C-vitamiin suurendab raua imendumist.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Täiskasvanutele 1 tablett. Tablett tuleb koos veega alla neelata.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 tablett sisaldab: rauda 25mg ( 179%*), foolhapet 400 μg (200%*), C-vitamiini 50 mg (63%*)
* NRV-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Mahuaine (tselluloos), raud (II)-biglütsinaat, L-askorbiinhape, glaseerained (rasvhapete magneesiumisoolad, polüvinüülalkohol, polüetüleenglükool,talk), paakumisvastane aine (ränidioksiid), toiduvärvid (titaandioksiid, raudoksiidid), pterüülmonoglutaamhape.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas..

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril.

Netokogus
42 g / 100 tabletti

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Vitabalans OY, Varastokatu 8, FI-13500, Hämeenlinna. Maaletooja: Vitabalans Pharma OÜ, Hõbekuuse tee 26, 12111 Tallinn.

Päritoluriik
Soome