FILORGA TIME FILLER ÖÖKREEM 50ML

68,35 €

1367,00 €/l


Лекарственная форма / упаковка
NÄOKREEM
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Kortsudevastane öökreem korrigeerib igat liiki kortse, omades öösel nahale toimivat erakordselt tugevat kortsudevastast ja turseid vähendavat toimet. Tootevalem on rikastatud eriliste aktiivainetega nagu heksapeptiidid, kollageeni sünteesi ergutajad, glükonolaktoon, taimne õli saavutamaks maksimaalne efekt igat liiki kortsude korrigeerimisel nagu kuivusest tingitud kortsud, miimikast tingitud kortsud, sügavad kortsud ja pindmised kortsud.

/VÄHENDAB MAGAMISEL TEKKIVATE KORTSUDE MOODUSTUMIST. Efektiivne taimne ekstrakt ergutab funktsionaalse elastiini sünteesi, tugevdab naha elastsust (võimet taastada peale venitamist või muu mõju avaldamist oma esialgne kuju). Nahk taastab oma “kuju mälu” võimed, hoides nii ära nö padjakortsude tekke.

/HOMMIKUSTE TURSETE VÄHENEMINE. Flavonoidide poolest rikkalik taimne ekstrakt stimuleerib lümfidrenaaži ja ergutab naha mikrotsirkulatsiooni, mistõttu ei teki turseid ning nägu on hommikul ärgates värske ning terve jumega. Tänu stimuleeritud lümfiringlusele elimineerib nahk toksiine, hoide…
Читать далее