FLORAGYN OOVULID 2G N6

10,86 €


Дозировка лекарственного средства
2 G
Лекарственная форма / упаковка
OOVULID
Количество в упаковке
N6

Laktobatsillide lüsaate ja piimhapet sisaldavad vaginaalsed oovulid tupe normaalse mikrofloora säilitamiseks ja taastamiseks. Sobivad ärrituse, kipituse ja sügeluse korral.

Ainulaadse koostisega oovulid sisaldavad: laktobatsillide 6 erineva tüve lüsaate, mis takistavad haigusttekitavate bakterite paljunemist ning aitavad säilitada tupe normaalset pH-taset; piimhapet ja C-vitamiini - aitavad säilitada tupe happelist pH-taset; merevetika (Laminaria ochroleuca) ekstrakti, mis toimib ärritus- ja sügelustunnet leevendavalt ning säilitab laktobatsillide lüsaatide poolt tekitatud normaalset füsioloogilist keskkonda; nisuidudest pärinevaid glütseriide, mis on hea tupe limaskestale.

Koostis:
Poolsünteetilised glütseriidid/letsitiin, nisuidu glütseriidid, glütsiin, merevetika (Laminaria ochroleuca) kaprüül/kapriin triglütseriid, laktobatsillide tüvede (Bulgaricus, Bifidus, Acidophilus, Termophilus, Casei, Plantarum) lüsaadid, metüülparabeen, askorbiinhape (C-vitamiin), piimhape, lõhnaaine.

Kasutamine:
Paigaldada tuppe üks oovul päevas (soovitatavalt õhtul enne magamaminekut). Sobib kasutamiseks raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Säilitamine:
Temperatuuril 25°C.

Päritoluriik:
Itaalia

Maaletooja:
Miecys-Pharm OÜ, Vitamiini 4, 51014 Tartu.
Спроси аптекаря