GEHE BALANCE MAGNEESIUM+C-VIT KIHISEVAD TBL N30

7,38 €
Product is currently out of stock

Состав
magneesium, vitamiin C
Лекарственная форма / упаковка
LAHUSTUVTBL
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
Toidulisand magusainetega.

Gehe Balance Magnesium 375 mg +Vitamiin C lahustuvad tabletid suurendavad organismi koormustaluvust. Magneesium on üks olulisimaid närvifunktsiooni ja lihaspinget mõjutavaid mineraalaineid. Magneesiumipuudusega võivad muuhulgas kaasneda lihaskrambid. Magneesium osaleb enam kui 300 ensüümi aktiveerimisel, mis võtavad osa ainevahetusprotsesside tööst. Vitamiin C on samuti paljudesse ainevahetusfunktsioonidesse kaasatud ning omab tähtsat osa luude ja kudede funktsioonide korrashoiul. Suurenenud argipäevaste-, kutsealaste- või sportlike koormuste, samuti eriliste toitumisharjumuste korral tuleks lisaks võtta magneesiumi. Gehe Balance lahustuvad magneesiumitabletid pakuvad siinkohal olulist tuge optimaalse koguse saavutamisel.

Gehe Balance lahustuvaid magneesiumitablette soovitatakse eelkõige: tugeva kehalise ja vaimse koormuse korral, stressisituatsioonides, sportides, tubaka- ja alkoholitarbimise korral.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett päevas lahustada klaasis vees (200 ml) ja juua.

Sisaldus päevase annuse kohta
Sisaldus: 1 tabletis %*
Magneesium 375mg 100%
Vitamiin C 160mg 200%
* % soovitatavast ööpäevasest kogusest täiskasvanule

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Happesuse regulaator: sidrunhape, magneesiumkarbonaat, naatriumvesinikkarbonaat; tardaine: trikaltsiumfosfaat; vitamiin C; magusaine: naatriumtsüklamaat; lõhna- ja maitseained: sidrun ja laim; toiduvärv: beeta-karoteen; magusaine: sahhariin-naatrium.

Hoiatused
Tähelepanu! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Kuivas kohas temperatuuril mitte üle 25C

Netokogus
195g/ 30 tbl

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja:
GEHE Pharma Handel GmbH
Neckartalstraße 131
70376 Stuttgart
Saksamaa

Turustaja:
OÜ Medicata
Pähklimetsa tee 33
75501 Saku

Päritoluriik
Saksamaa