GINKGO COMPLEX FORTE TBL N30

15,95 €

Цена с картой клиента Apotheka 11,95 €


Состав
Hõlmikpuu ekstrakt, luteiin, zeaksantiin, tsink, vitamiinid
Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N30

  • -25%

Tootetutvustus
Ginkgo Complex Forte on toidulisand kukkumisriski ja luumurdude vähendamiseks.

Ginkgo Complex Forte toetab silmade, närvisüsteemi ja lihaste efektiivset toimist ja koostööd.

Ginkgo biloba aitab kaasa normaalsele verevarustusele ajus, kätes ja jalgades ning aitab säilitada normaalset mälu. Hea perifeerne verevarustus aitab kaasa ka normaalsele kuulmisele ja nägemisele.

Tsink toetab normaalset kognitiivset talitlust ja nägemist.

D-vitamiin toetab lihaste normaalset talitlust. Inimese tasakaal tagatakse automaatsete liigutuste abil, mis säilitavad keha raskuskeskme. D-vitamiinil on oluline roll tasakaalu säilitamiseks vajalike liigutuste jõu ja kiiruse - efektiivsuse tagamisel. D-vitamiini tarvitamine 800IU (20µg) päevas aitab vähendada nende liigutuste ebaefektiivsusest – lihasnõrkusest tingitud kukkumisriski. Kukkumine on üle 60-aastastel naistel ja meestel oluline riskitegur luumurdude tekkeks.

Magneesium ja vitamiinid B1, B2, B6 ja B12 aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink toetab immuunsust ning aitab hoida nahka, juukseid ja küüsi normaalsena.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett päevas

Sisaldus päevase annuse kohta
1 tablett ( % NRV-st*)
Hõlmikpuu (Ginkgo Biloba) lehtede standardiseeritud ekstrakt, (24% flavoonglükosiide, 6% terpeenlaktoone) 100 mg, magneesiumtsitraat 411,8 mg, millest magneesium 56,25 mg (15%), luteiin 20 mg, zeaksantiin 2 mg, orgaaniline tsink 20mg (200%), vitamiin D3 30 µg (300%) 1200 IU, foolhape 400 µg (200%), vitamiin B1 11 mg (1000%), vitamiin B2 14 mg (1000%), vitamiin B6 14 mg (1000%), vitamiin B12 25 µg (1000%).

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Sidrunhappe magneesiumi soolad, paakumisvastased ained: mikrokristalne tselluloos ja rasvhapete magneesiumi soolad, hõlmikpuu (Ginkgo Biloba) lehtede standardiseeritud ekstrakt, tsinklaktaat, luteiin, püridoksiinhüdrokloriid, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, zeaksantiin, pteroüülmonoglutamiinhape, kolekaltsiferool, tsüanokobalamiin, paksendajad: maltodekstriin, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos ja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glaseeraine: rasvhapped, toiduvärv titaandioksiid, naturaalsed värvained: safloorkollane ja püotsüaniid.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja lapse rinnaga toitmise puhul pidage nõu arstiga.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril

Netokogus
38,6 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus.
Maaletooja ja turustaja: Eckeron OÜ, Pärnu mnt 141, 11314, Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Euroopa Liit