HYDROTAC TRANSPARENT HAAVASIDE 10X10CM N10 /685901/

Вспомогательное средство


Предельная цена €17.2

Скидка Больничной кассы 50% €11.08

Скидка Больничной кассы 75% -

Скидка Больничной кассы 90% -

Скидка Больничной кассы 100% -

Чтобы узнать больше о расчете скидки Больничной Кассы, нажмите сюда


19,68 €
Product is currently out of stock

Лекарственная форма / упаковка
HAAVASIDE
Количество в упаковке
N10

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.
Tootetutvustus, otstarve
HydroTac transparent on läbipaistev hüdrogeelside. Side on kaetud gaasivahetust soodustava, kuid niiskust- ja mustusttõrjuva polüuretaan kattekihiga.
Omadused
HydroTac transparent suudab anda haavale niiskust ja samas ka imada endasse vähesel määral haavaeksudaati. Seetõttu tekib niiske haavakeskkond, mis mõjub soodsalt haavaparanemisele. HydroTac transparent on läbipaistev, ei kleepu haavale ja on lihtsalt ja jääkidevabalt eemaldatav. Tänu läbipaistvusele on haava jälgimine võimalik ka sidet vahetamata.
Näidustused
Kõikide kuivade või vähese eksudaadiga haavade hooldamiseks granulatsiooni- ja epitelisatsioonifaasis.

Kasutamisjuhised
Valige välja sellise suurusega HydroTac transparent haavaside, mis ulatuks ca 1-2 cm üle haavaservade. HydroTac transparent haavasidet võib vajadusel steriilsete kääridega parajaks lõigata.
Valge kaitsekile eemaldada vastavalt numbrilisele järjekorrale (1 & 2), side asetada haavale ja sobiva materjaliga fikseerida.

Sidemevahetus on vajalik vastavalt kliinilisele näidustusele. Haavaeksudaadi imendumist näitab geeli tuhmimaks muutumine ja/või õhumulli tekkimine sideme alla. Kui õhumull on muutunud haava suuruseks, peab sidet vahetama.

Koostisosade loetelu
Geel koosneb imavast polüuretaan-polüuurea hübriidpolümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HydroTac transparent / HydroTac transparent comfort haavasidet mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust koostisosade vastu. Mitte kasutada kliiniliselt infitseeritud haavadel ja kolmanda astme põletushaavadel.

Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja välja selgitada haavaravi takistavad põhjused. Ravi HydroTac transparent / HydroTac transparent comfort haavasidemega ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril 5º – 40ºC. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
10 x 10 cm - 10 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG, Saksamaa
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa, tel. 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa