INHIBITIF KARVAKASVU PIDURDAV NÄOSEERUM 30ML

27,26 €
Product is currently out of stock

Лекарственная форма / упаковка
SEERUM
Количество в упаковке
30ML

Tootetutvustus, otstarve
Teadusuuringutel põhinev seerum sisaldab toimeainete kombinatsiooni, mis on spetsiaalselt välja töötatud karvade kasvu pidurdamiseks. Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et Inhibitif näoseerum aitab vähendada näol olevate karvade tihedust ja silmapaistvust, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Tulemused 2 kuuga või varem.
MÕJU SISSEKASVANUD KARVADELE

Kasutamisjuhised
Kasutage kaks korda päevas koos oma tavapärase näohooldusega. Kandke raseeritud, vahatatud või kitkutud näopiirkondadele kaks korda päevas 8 nädala jooksul, kuni karvade kasv, tihedus ja paksus on nähtavalt vähenenud.Tulemuse säilitamiseks tuleks peale 2-kuulist intensiivset kuuri kasutada seerumit ülepäeviti.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
WATER (AQUA), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BETAINE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, PPG-26-BUTETH-26, TREMELLA FUCIFORMIS SPOROCARP EXTRACT, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DIHYDROMYRICETIN, CHLORPHENESIN, CHELIDONINE, FARNESOL, LINALOOL.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada kestendaval või ärritunud nahal. Vältida kontakti silmade ja huultega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kõrvaltoimete ilmnemisel konsulteerige arstiga.

Säilitamistingimused
Kõrge temperatuur võib mõjutada toote värvust.

Netokogus
30 ml

Vastutav isik
Tootja/ Vastutav isik: Deciem UK LTD, Audley House, 12-12a Margaret Street, W1W 8RH London, Ühendkuningriik, www.inhibitif.com.

Maaletooja/ Levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa. info@allium.upi.ee, tel. 650 1927.

Päritoluriik
Kanada