INTIMINA CELESSE MASSAGER VIBRAATOR

70,38 €

70,38 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
VIBRAATOR

Tootetutvustus, otstarve
Intimina lähtub põhimõttest, et intiimpiirkond vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Me oleme veendunud, et naised vajavad kaubamärki, mis täidab nende intiimsete kehaosade kõik vajadused. Intimina tootevalik on välja töötatud teenima naiste intiimtervise huve. Soovime pakkuda oma tarbijatele ainult kõige kõrgema kvaliteediga tooteid.
Intimina tooteid müüakse ainult apteekides ja usaldusväärsetes müügikohtades. Kõik tooted on kavandatud oma ala asjatundjate poolt, täiendamaks iga naise loomulikku naiselikkust ning rõhutamaks veelgi tema veetlevust. Toetudes rahvusvahelisele seksuoloogide ja günekoloogide ekspertgrupile, kindlustame, et meie poolt pakutavad tooted ja nõuanded on täiesti turvalised ning sobivad naiste intiimseteks vajadusteks.
Intimina vibraatorid garanteerivad Teile hulgaliselt nauditavaid kogemusi. Need on kaetud sileda, kehasõbraliku ja turvalise silikooniga, varustatud mugavate regulaatoritega ja vibreerivad peaaegu hääletult. Kõik vibraatorid on täiesti veekindlad ning neile on antud aastane täisgarantii.

Omadused: Kaetud ohutu ja kehasõbraliku silikooniga. Täiesti veekindel. 16 vibreerimiskiirust. 6 vibreerimisfunktsiooni. Kaasas täpne kasutusjuhend ja hoiukott. Garantii 1 aasta.

Kasutamisjuhised
Puhastage vibraatorit hoolikalt alati enne ja pärast kasutamist. Puhastamiseks soovitame kasutada Intimina Intimate Accessory Cleaner puhastusvahendit, või peske vibraatorit sooja vee ja antibakteriaalse seebiga. Intimina soovitab kasutada koos vibraatoriga veepõhiseid libestuskreeme, nt Intimina Feminine. Vältige silikoonipõhiseid libestuskreeme, kuna need võivad muuta vibraatori silikoonpinna püsivalt kleepuvaks. Vibraator töötab 2 x AAA patareiga (ei kuulu komplekti).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske vibraatoril kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Hoidke vibraatorit lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamisjuhised
Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske vibraatoril kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Vibraator on täiesti veekindel.

Tootja
Turustaja Euroopa Liidus: LELOi AB, Birger Jarlsgatan 22, 11434 Stockholm, Rootsi.
Maaletooja: Oriola Estonia OÜ, A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, 6 515 100.

Päritoluriik
Valmistatud Hiinas