INTIMINA KIRI MASSAGER VIBRAATOR

41,40 €

41,40 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
VIBRAATOR

Tootetutvustus, otstarve
Intimina lähtub põhimõttest, et intiimpiirkond vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Me oleme veendunud, et naised vajavad kaubamärki, mis täidab nende intiimsete kehaosade kõik vajadused. Intimina tootevalik on välja töötatud teenima naiste intiimtervise huve. Soovime pakkuda oma tarbijatele ainult kõige kõrgema kvaliteediga tooteid.
Intimina tooteid müüakse ainult apteekides ja usaldusväärsetes müügikohtades. Kõik tooted on kavandatud oma ala asjatundjate poolt, täiendamaks iga naise loomulikku naiselikkust ning rõhutamaks veelgi tema veetlevust. Toetudes rahvusvahelisele seksuoloogide ja günekoloogide ekspertgrupile, kindlustame, et meie poolt pakutavad tooted ja nõuanded on täiesti turvalised ning sobivad naiste intiimseteks vajadusteks.
Intimina vibraatorid garanteerivad Teile hulgaliselt nauditavaid kogemusi. Need on kaetud sileda, kehasõbraliku ja turvalise silikooniga, varustatud mugavate regulaatoritega ja vibreerivad peaaegu hääletult. Kõik vibraatorid on täiesti veekindlad ning neile on antud aastane täisgarantii.
Omadus…
Читать далее