INTIMINA LASELLE 38G TUPEKUUL

21,03 €

21,03 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
TUPEKUUL

Tootetutvustus, otstarve
Keskmise raskusega kuul, 38 g.
Sellise raskusega kuulid sobivad suurepäraselt naistele, kes on eelnevalt teinud vaagnapõhjalihaseid tugevdavaid harjutusi ilma raskusteta.
Tupekuulide omadused:
Eriti pehme, kaetud ohutu ja kehasõbraliku silikooniga.
Treenivad tõhusalt vaagnapõhjalihaseid.
Ei sisalda ftalaate.
Lihtne kasutada.
Võimalik mitmeetapiline treening erinevas raskuses kuulidega.
Suurus: diameeter 36 mm.

Kasutamisjuhised
Täiuslik lahendus vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks lihtsalt ja tõhusalt. Tutvuge saidil www.intimina.com vaagnapõhjalihaseid tugevdava mitmeetapilise harjutuste programmiga Laselle tupekuulide abil. Intimina kuule on saadaval kolme erineva raskusega ning neid võib vaagnapõhjalihaste tõhusaks tugevdamiseks kasutada eraldi või kombineeritult.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge püüdke kuule avada, sest need on ohutuse mõttes kindlalt suletud ja tihendatud. Ärge puhastage kuule karedate materjalidega või abrasiivsete puhastusvahenditega. Ärge jätke kuule otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske kuulidel kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Ärge keetke kuule. Pidage enne kuulide kasutamist nõu arstiga, kui teile on paigaldatud meditsiiniline implantaat või intiimpiirkonnas tehtud kirurgiline operatsioon. Nakkusohu vältimiseks ärge andke oma kuule kasutada kellelegi teisele. Lõpetage kuulide kasutamine, kui tunnete ebamugavust. Hoidke kuule lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage kuule, mis on mistahes viisil kahjustatud.

Säilitamisjuhised
Ärge jätke kuule otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske kuulidel kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Ärge keetke kuule. Hoidke kuule lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
38 g

Tootja
Turustaja Euroopa Liidus: LELOi AB, Birger Jarlsgatan 22, 11434 Stockholm, Rootsi.
Maaletooja: Oriola Estonia OÜ, A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, 6 515 100.

Päritoluriik
Valmistatud Hiinas