INTIMINA LASELLE SET TUPEKUULID 28G,38G,48G

51,75 €
Данный товар закончился на складе

Лекарственная форма / упаковка
TUPEKUULID

Tootetutvustus, otstarve
Komplektis on 3 eri raskusega tupekuuli vaagnapõhjalihaste treenimiseks.

Kerge kuul, 28 g - sobivad naistele, kellel on nõrgad vaagnapõhjalihased, või algajale treenijale.
Keskmise raskusega kuul, 38 g - sobivad naistele, kes on eelnevalt teinud vaagnapõhjalihaseid tugevdavaid harjutusi ilma raskusteta.
Raske kuul, 48 g - sobivad naistele, kes on eelnevalt teinud vaagnapõhjalihaseid tugevdavaid harjutusi raskusi kasutades.

Tupekuulide omadused:
- Eriti pehme, kaetud ohutu ja kehasõbraliku silikooniga.
- Treenivad tõhusalt vaagnapõhjalihaseid.
- Ei sisalda ftalaate.
- Lihtne kasutada.
- Võimalik mitmeetapiline treening erinevas raskuses kuulidega.
Suurus: kuuli diameeter 36 mm.

Kasutamisjuhised
Täiuslik lahendus vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks lihtsalt ja tõhusalt. Tutvuge saidil www.intimina.com vaagnapõhjalihaseid tugevdava mitmeetapilise harjutuste programmiga Laselle tupekuulide abil. Intimina kuule on saadaval kolme erineva raskusega ning neid võib vaagnapõhjalihaste tõhusaks tugevdamiseks kasutada eraldi või kombineeritult.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge püüdke kuule avada, sest need on ohutuse mõttes kindlalt suletud ja tihendatud. Ärge puhastage kuule karedate materjalidega või abrasiivsete puhastusvahenditega. Ärge jätke kuule otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske kuulidel kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Ärge keetke kuule. Pidage enne kuulide kasutamist nõu arstiga, kui teile on paigaldatud meditsiiniline implantaat või intiimpiirkonnas tehtud kirurgiline operatsioon. Nakkusohu vältimiseks ärge andke oma kuule kasutada kellelegi teisele. Lõpetage kuulide kasutamine, kui tunnete ebamugavust. Hoidke kuule lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage kuule, mis on mistahes viisil kahjustatud.

Säilitamisjuhised
Ärge jätke kuule otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske kuulidel kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Ärge keetke kuule. Hoidke kuule lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
28 g / 38 g / 48 g

Tootja
Turustaja Euroopa Liidus: LELOi AB, Birger Jarlsgatan 22, 11434 Stockholm, Rootsi.
Maaletooja: Oribalt Estonia OÜ, Kungla 2, 76505 Saue, 6 515 100.

Päritoluriik
Valmistatud Hiinas