JE JOUE VIBRAATOR UMA (FUCHSIA)

91,66 €

91,66 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
VIBRAATOR

Tootetutvustus, otstarve
Mida iganes Te avastada soovite, Je Joue'l on selleks lelu olemas: Uma on ideaalne esmakordsete kasutajate lelu - rohkem sensatsiooni; Ami on progressiivne vaagnalihaste fitness-treeningu komplekt - rohkem kontrolli; G-Kii on oma G-punkti leidmise paindlik võti - rohkem G-punkti.

Je Joue lelude kvaliteet: 100% kehasõbralik silikoon; 100% veekindel (vannisõbralik); taaslaetav magnetühenduse abil; 5 vibratsioonitaset - aeglasest, tagasihoidlikust mürinast võimsa ja intensiivse finishini; 6 erinevat pulseerimissagedust; täielikult sujuv ja sile viimistlus; vaikne; 2 tundi laadimist tagab 2 tundi naudingut.

Je Joue Uma - Ideaalse kontuuriga, supersile Uma tagab sensuaalse ja sügava vibratsiooni nii sees- kui välispidiselt. Tänu oma pikkusele ja kujule on Uma ideaalselt sobiv kliitori stimulatsiooniks vahekorra ajal, eriti kui on raske leida G-punkti. Uma on ideaalne esmakordsetele kasutajatele, kes tahavad proovida seespidist vibraatorit. Ilusa kontuuriga, mis sobib teie keha loomulike kurvidega. Võimas Uma on ideaalne lelu, kui otsite seespidiseid, välispidiseid või G-punkti stimulatsioone. Ilusa joonega, täielikult kaetud supersiidise 100% kehasõbraliku ja veekindla silikooniga. Lai valik vibratsioonikiiruseid ja pulseerimissagedusi. Sihtgrupp: naistele, kellele meeldib valida seespidise ja välispidise stimulatsiooni vahel.

Uma pakub rohkelt erinevaid naudinguvõimalusi. Lelul on viis erinevat vibratsioonitaset, mis aitavad leida ideaalse kombinatsiooni. Proovige leida nii kliitori kui sisemise stimulatsiooni jaoks just oma vibratsiooni tase ja Te saavutate orgasmi, millist Te varem pole saavutanud. Uma on kasutatav koos partneriga või üksinda.
 
Kaasas diskreetne hoiustamiskarp.

Kasutamisjuhised
Uma sale kuju võimaldab pakub suurepärast võimalust keha kurvide avastamiseks nii sees- kui ka välispidiselt.

Tänu oma pikkusele ja kurvilisele kujule saate oma G-punkti hõlpsalt stimuleerida ning jõuda tupe sügavamatesse naudingupunktidesse.

Uma on suurepärane partner ka seksi ajal kliitoribivibraatorina. Kasutage vibraatori otsa, et õrritada; sobita mänguasi vastu oma labiaalala või keeruta tema kurvilist keha, et tekitada imeliselt erinevaid sensatsioone.

Võite isegi Uma viia tuurile kõikjale oma või partneri kehas.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ära unusta libestit! Soovitame kasutada vee baasil libestit, et saada täielikult siidine kogemus.

Tootja
Maaletooja: Bioconcept Baltics OÜ. Tel: +372 6030 030. E-mail: info@bioconcept.eu. www.bioconcept.eu.

Päritoluriik
Inglismaa