KÕRVATROPID MACK'S SILIKOONIST LASTELE N6

8,81 €

0,73 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
KÕRVATROPID
Количество в упаковке
N6

Tootetutvustus, otstarve
Mack´s silikoonist veekaitse kõrvatropid kaitsevad ujujate ja suplejate kõrvu vee eest.

Kasutamine ujumisel, pesemisel, pärast kõrvaoperatsiooni, untide korral, kõrvapõletike korral, lendamisel ja mürarikastes keskkondades.

Toode on hüpoallergeenne.

Mürakaitse 22 dB.

Kasutamisjuhised
Veendu, et käed ja kõrvakanal oleksid puhtad ja kuivad. Vormi kõrvatropp palliks. Aseta kõrvatropp kõrvakanali peale ning tasanda, et tekiks õhukindel kate. Väldi juuksekarvade vahelejäämist. Ära suru kõrvatroppi kõrvakanalisse. Peab asetsema vaid kõrvakanali peal. Eemaldamiseks vajutada kõrvalesta tagant. Viska ära kui on määrdunud või kaotanud kleepumisvõime (kasutada mitte üle 5 korra). Kõrvatroppi ei tohi murda, lõigata ega venitada

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kasuta tervet kõrvatroppi. Kõrvatroppi ei tohi panna kõrvakanalisse, ainult kõrvakanali peale. Hoida imikute ja väikelaste eest kättesaamatus kohas, kui kõrvatropid ei ole kasutusel! Need kõrvatropid ei ole mürgised, kuid võivad tuua kaasa tõsised tagajärjed hingetorru sattumisel. Mitte kasutada sukeldumisel või sügavamal kui 3 m. Mõeldud kasutamiseks vanusele 6 eluaastat ja nooremad. Kasutamine täiskasvanu järelvalve all.

Seadme ja pakendi sisu
6 paari silikoonist kõrvatroppe ja kandekarp.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Volitatud esindaja: MEDIRON OÜ, Pärnu mnt 463, 10916, Tallinn, Eesti. Email: info@mediron.ee

Päritoluriik
USA