MERAVITA TRAVELLO REISIABI KAPSLID N30

7,90 €
Данный товар закончился на складе

Состав
Viigikaktus Digezyme seedeensüümid; Aktiivsüsi kookosest
Лекарственная форма / упаковка
CAPS
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
Transpordivahendiga liikumine põhjustab sageli iiveldust ja halba enesetunnet sh kõhulahtisust. See on põhjustatud silmade, sensoorsete ehk tundenärvide ja sisekõrva poolt segavate signaalide saatmisest ajju. Reisitalumatuse põhjus võib olla osaliselt ka psühholoogiline.

Travello toidulisand on mõeldud neile, kes kogevad reisil ebamugavusi nagu iiveldus, puhitus, kõhulahtisus ja ainevahetuse aeglustumine. Travello roosad kapslid sisaldavad punast viigikaktust koos seedeensüümidega ja mustad kapslid sisaldavad aktiveeritud kookossütt. Granuleeritud aktiivsüsi on saadud põletatud kookose koortest. Sellisel moel tekkinud poorne aktiveeritud süsi suudab oma pinnast kuni 100 korda rohkem ühendeid siduda.

Travello sobib kasutamiseks auto-, bussi-, lennuki- ja laevasõidul.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Roosa kapsel: soovituslik päevane kogus on 1 kapsel koos klaasi veega enne reisi algust või selle ajal. Must kapsel: soovituslik päevane kogus on 1-4 kapslit vastavalt vajadusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Sobib ka lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane soovituslik annus (1 kapsel) sisaldab:

Roosa kapsel: Viigikaktus + Digezyme® seedeensüümid 450 mg*
Must kapsel: Aktiivsüsi kookosest 331 mg*

*Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratletud.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: viigikaktus (Opuntia ficus), granuleeritud kookossüsi, Digezyme® multiensüüm-kompleks (α-amülaas, neutraalne proteaas, tsellulaas, laktaas, lipaas, maltodekstriin), emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel).

Hoiatused
Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili!

Säilitamistingimused
Hoida kuivas, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
15 g/30 kapslit

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: AS Medical Pharmacy Group, Ülikooli 8, 51003, Tartu, Eesti.