MSM POWER LINIMENT (HOBUSE LINIMENT) 250ML

10,47 €
Данный товар закончился на складе

Состав
MSM, kamper, mentool, eukalüptIõli, piparmündiõli
Лекарственная форма / упаковка
LINIMENT
Количество в упаковке
250ML

Süvatoimega jahutav geel hobustele ja ponidele. Värskendab väsinud jalgu: koormusejärgne optimaalne jahutav toime; värskendava ja tursete teket ennetava toimega; lihaste ja kõõluste taastumist toetav.

Tänu ainulaadsele koostisele eeterlikest õlidest ja orgaanilisest väävliühendist MSM (metüülsulfonüülmetaan) toetab MSM Power Liniment lihaste, liigeste ja kõõluste taastumist koormusejärgselt.

Jahutavad koostisosad parandavad vere tsirkulatsiooni ning stimuleerivad ainevahetust, aidates ära hoida tursete teket. Manustamine koheselt peale treeningut, maastikusõitu vms füüsilist koormust aitab kaasa jalgade turse ennetamisele.

Koostis: eukalüptiõli, piparmündiõli, kamper, MSM.

Kasutamine: Määrida MSM Power Linimenti kerge survega probleemsetele kohtadele. Jahutav geel imendub kiiresti ning ei jäta nahale jääke.

Tähelepanu! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Mitte manustada tundliku nahaga hobustele. Mitte kasutada vigastatud nahapiirkondades!

Säilitamine: Hoida temperatuuril kuni 25C. Kaitsta külmumise ja valguse eest. tootja ei vastuta toote valest säilitamisest või kasutamisest põhjustatud kahjude eest.

Netokogus: 250 ml.

Päritoluriik: Saksamaa.

Maaletooja: Hagarex OÜ, Uusaru 5, 76505, Saue 76505, tel: 659 6413.
Прочие товары
Спроси аптекаря