NEODERM ACNECONTROL+ GEEL NÄOLE MATISTAV 50ML

32,36 €

647,20 €/l


Лекарственная форма / упаковка
GEL
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Antibakteriaalsete omadustega matistav ja näonahka normaliseeriv geel. Regulaarse kasutamise korral tekib nahale märgatavalt vähem vistrikke ning rasunäärme ummistusi. Ülikerge tekstuuriga geel puhastab efektiivselt näonaha, jättes selle klaariks ning matiks, mitteläikivaks. Just seepärast on tegemist suurepärase tootega, mida kasutada ka jumestuse aluspõhjaks. Igapäevasel kasutamisel ahenevad laienenud poorid märgatavalt, nahk muutub selgemaks, puhtamaks, siledamaks ning silmnähtavalt tervemaks!

AcneControl+ sari spetsialiseerub tundliku ja/või probleemse näonaha puhastamisele, nahas toimuvale seboregulatsioonile ning probleemse naha normaliseerimisele. Kõiki AcneControl+ seeria tooteid on rikastatud innovaatiliste toimeainetega, milleks on AG-P vesi, AC Sebum Control ensüüm PF, LHA ning aseloglütsiin.

AG-P vesi on positiivseid hõbedaioone (Ag+) sisaldav vesilahus, millel on laialdane antibakteriaalne ning seenevastane toime. Selle peamiseks ülesandeks on aknet põhjustava bakteri Propionibacterium acnes leviku tõkestami…
Читать далее