NEODERM PURECONTROL+ MITSELLAARVAHT PUHASTAV 150ML

20,40 €

136,00 €/l


Лекарственная форма / упаковка
MITSELLAARVAHT
Количество в упаковке
150ML

Tootetutvustus, otstarve
Uudse koostisega mahedatoimeline mitsellaarvaht pakub õrnale silmaümbrusnahale sobilikku hoolitsust. Selle koostises on looduslik niisutaja betaiin, detsüülglükosiid, peiulille ja seebilille ekstrakt. Nahk on pärast vahu kasutamist mõnusalt puhas ning värske.

PureControl+ on esimene samm spetsialiseeritud nahahoolduses. See on tooteseeria, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid meigieemalduseks, näonaha üldiseks puhastuseks ning toniseerimiseks. PureControl+ täiustab suurepäraselt kõiki teisi Neodermi tootesarju, valmistades naha ette igapäevasteks hooldusprotseduurideks.

Neodermi dermakosmeetika sarja kuuluvad tooted on loodud innovatiivse tehnoloogia abil, mis põhineb vedelkristallide kasutamisel. Vedelkristallilised emulsioonid kohanduvad ideaalselt naha biokeemia ning selles toimuvate taastumisprotsessidega, toetades naha üldist tervist. Lamellaarse emulsiooni koostises sisalduvad vedelkristallid on identsed naha enda epidermises leiduvate lipiididega. Tänu sellele suudab Neodermi dermakosmeetika taastada …
Читать далее