Главная страница NYDA LAHUS PEATÄIDELE JA TINGUDELE 50ML

NYDA LAHUS PEATÄIDELE JA TINGUDELE 50ML

18,28 €

365,60 €/l


Информация

Tootetutvustus, otstarve

NYDAMeditsiiniseade

50mlTäid peas? NYDA aitab! "Peatäid" - juba ainuüksi seda sõna kuuldes hakkab paljudel pea sügelema. Täinakkuse võib saada igaüks, sõltumata soost, vanusest, rikkusest või vaesusest.

On olemas lahendus, kuidas ohutult ja efektiivselt nende tüütute parasiitidega võidelda.NYDA sisaldab silikoonõli dimetikooni, mis hävitab täi kõik kolm arenguastet - tingu, noortäi ja täi. Juustesse pihustatud dimetikoon tungib tänu oma füüsikalistele omadustele täi hingamissüsteemi, tõrjub sealt välja õhu ja lämmatab täi. Ühtlasi blokeerib dimetikoon ka tingude ehk täimunade hingeavad, takistades seeläbi muna koorumist ja arenemist peatäiks. Tänu sellisele toimemehhanismile ei ole ohtu, et täid NYDA-ga kohaneksid ja ei hukkuks.

Uuringud on näidanud, et juba 5 minutit peale NYDA juustesse kandmist olid 100% peatäisid surnud.Täitõve all kannatavad eelkõige lapsed, kes on erinevate mürkide suhtes tunduvalt vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Seetõttu on ülioluline, et kasutatav täidevastane preparaat oleks ohutu. Uuringud kinnitavad, et NYDA on inimesele ohutu ja hästi talutav. Kuna NYDA ei sisalda kahjulikke putukamürke, puuduvad NYDA-l spetsiifilised kõrvaltoimed.NYDA on pakendatud spreipakendisse, mistõttu on lahust kerge ja mugav juustesse kanda. Lisaks sisaldab NYDA ka naha ja juuste hooldusvahendit jojobavaha, mis muudab hästi kammitavaks isegi pikad juuksed. Pakendis on kaasas ka spetsiaalne täikamm, mille abil eemaldada juustest lämbunud täid.NYDA sobib kasutamiseks igas vanuses ning seda võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal.Kasutamisjuhised

Kasutamine: NYDA´t kasutatakse peatäide nakkuse (täitõbi) füüsikaliseks raviks. Kui NYDA´t kasutatakse vastavalt juhistele, on see efektiivne ka tingude (täimunade) vastu.1. Masseerige NYDA lahus hoolikalt kuivadesse juustesse.

NYDA tuleb kanda kuivadesse juustesse. Pihustage NYDA’t hoolikalt juustele kogu pikkuses.Masseerige lahus korralikult sisse, kuni juuksed on täielikult lahusega niisutatud. Selleks võib kasutada näiteks täikammi. See tagab, et kõik täid, noortäid ja munad (tingud) puutuvad lahusega kokku ja toode saab toimida optimaalse efektiivsusega.

Vajalik NYDA kogus sõltub juuste paksusest ja pikkusest. Veenduge, et juuksed on eriti hästi NYDA’ga kaetud just peanaha lähedal ning kõrvade taga, kuna seal on täisid ja tingusid kõige rohkem.2. Jätke NYDA juustesse ja laske mõjuda 1 tund.

Täi munad (tingud) on väga vastupidavad ning neid on eriti raske eemaldada. Seepärast peate jätma NYDA juustesse vähemalt 1 tunniks. Kohe pärast NYDA toimimisaja möödumist ei ole te teistele enam nakkusohtlik.3. 1 tunni pärast kammige hoolikalt juukseid täikammiga.

Pärast seda, kui NYDA’t on peas hoitud vähemalt 1 tund, võite te juukseid hoolikalt täikammiga kammida, et eemaldada lämbunud täid. NYDA muudab kammimise lihtsamaks, kuna sisaldab spetsiaalseid koostisosasid, mis muudavad isegi pikad juuksed väga kergesti kammitavaks.Kuidas täikammi õigesti kasutada?

Jagage juuksed peas mitmeks osaks ning iga osa omakorda peenteks salkudeks. Kammige iga salk eraldi läbi, alustades peanahale nii lähedalt kui võimalik, st kammides juukseid juurtest kuni otsteni. Pöörake iga läbikammitud juuksesalk kõrvale ning puhastage kammi enne jätkamist paberrätikuga.Tähtis: hoidke kammi nii, et kirjaga külg jääks pea poole.4. Peske NYDA välja tavalise poešampooniga.

1 tunni möödudes saab NYDA tavalise šampooniga juustest välja pesta. Kui pärast esimest pesu on juustesse jäänud lahuse jäägid, saab need kergesti eemaldada teise juuksepesuga.5. Ravitulemuste kontroll.

Alati tuleb juuksed üle kontrollida 8–10 päeva pärast ravi. Vajadusel tuleb NYDA kasutamist korrata nii nagu eespool kirjeldatud. Ravi NYDA’ga on ohutu ja seda võib mitmeid kordi korrata.Koostisosade loetelu

Koostisosad: dimetikoon (92 %), keskmise ahelaga triglütseriidid, jojobavaha, lõhnaained.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

NYDA´t ei tohi kasutada inimesed, kes on teadaolevalt ülitundlikud toote mõne koostisaine suhtes. Kui tekib allergiline nahareaktsioon, tuleb ravi NYDA´ga otsekohe lõpetada.

NYDA on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

NYDA´t kasutades veenduge, et lahus ei satu silma ega limaskestadele (ninna ja kurku). Kui lahus satub kogemata silma, loputage silmi 10-15 minuti jooksul rohke veega. Ärritus püsimisel pidage palun nõu arsti või apteekriga.

NYDA't ei tohi sisse hingata.

NYDA võib reageerida teatud juuksehooldusvahendite või juuksevärvidega.

Kuna mõned NYDA koostisosad on kergesti süttivad, et tohi seda kasutada lahtise tule või kuumaallikate lähedal. Hoidke NYDA’t eemal süüteallikatest ja ärge suitsetage ravi ajal.

Kui NYDA’t on kogemata maha valgunud, esineb oht libastuda. Seetõttu tuleb mahavalgunud aine otsekohe ära pühkida.Säilitamistingimused

Hoida temperatuuril kuni 25°C.Seadme ja pakendi sisu

Spreipakend, täikamm.Tootja või tootja volitatud esindaja

Tootja: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Saksamaa

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 TartuPäritoluriik

Saksamaa

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите