ORLIMAN HALLUX VALGUSE LAHAS HV-32 S1

12,90 €

12,90 €/шт.


Tootetutvustus, otstarve
Suurus 1

Varbaliigest korrigeeriv ortoos koosneb jalaselga ümbritsevast elastsest sidemest ja suure varba hoidjast, mis on ühendatud Achilleuse kõõlust tagant toetava elastse sidemega. Ortoos kinnitatakse, kui suur varvas on viidud optimaalsesse asendisse.
Ortoos on näidustatud kasutamiseks järgmistel juhtudel: Hallux valgus, kerge või keskmine suure varba deformatsioon, postoperatiivne järelravi.

Suurused:
1 - jalatsi suurus 35-38
2 - jalatsi suurus 39-44

Kasutamisjuhised
Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks. Tõmmake ortoosi labajala kinnitus labajalale ning seejärel asetage ortoosi varba osa suurele varbale ning tõmmake kinnitusrihm kinni selliselt, et suur varvas oleks vviidud optimaalsesse asendisse.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.
NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.

Seadme ja pakendi sisu
Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
OÜ Rehabilitatsiooniabi
Tulika 19
Tallinn 10613

www.abivahendid.ee
info@abivahendid.ee

Päritoluriik
Hispaania