PRETTY SMOOTH PUHASTUSPLAASTRID NINAPOORIDELE AKTIIVSÖEGA N6

4,23 €
Данный товар закончился на складе

Лекарственная форма / упаковка
PUHASTUSPLAASTRID
Количество в упаковке
N6

Tootetutvustus, otstarve
Ühesammuline lahendus komedoonidele ja ummistunud pooridele. Aktiivsöe osakesed tungivad pooridesse ja imavad liigse rasu ja mustuse, eemaldades komedoonid.

Kasutamisjuhised
Peske nägu hoolikalt näopuhastusvahendi ja veega. Veenduge, et nahal pole jumestustooteid ega näokreemi. Tehke ninapiirkond veega märjaks – kuivale nahale plaaster ei kinnitu. Avage kuivade kätega tootepakend ning eemaldage plaaster kleepribalt. Asetage plaaster ninale läikiv pool naha suunas ja veenduge, et plaastri alla ei jääks õhumulle. Laske mõjuda 10-15 minutit. Kui plaaster on kuivanud, eemaldage see ettevaatlikult, alustades servadest ja liikudes keskele. Kui plaastrit on liialt raske nahalt eemaldada või eemaldamine on valulik, siis niisutage plaaster uuesti veega, kuni see muutub hõlpsasti eemaldatavaks. Seejärel puhastage nahk veelkord veega.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Water, Charcoal, Dipotassium Glycyrrhizate, Methylparaben

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui puhastusplaastri üksikpakend on avatud, tuleb see ära kasutada koheselt. Mitte kasutada tundlikul, ärritunud, kahjustunud või päikesepõletusega nahal. Mitte kasutada vistrikel ja sünnimärkidel. Kasutada 1-2 korda nädalas, vähemalt 3-päevase vahega. Ärge kasutage korraga rohkem kui üht plaastrit. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage, kui teie nahk on tundlik teibi või näomaskide suhtes. Mitte kasutada silmaümbruse nahal. Vältida silma sattumist. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke veega. Juhul, kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas.

Netokogus
6 plaastrit

Vastutav isik
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina
Прочие товары
Спроси аптекаря