PRETTY SMOOTH PUHASTUSPLAASTRID T-TSOONILE N3

8,51 €


Лекарственная форма / упаковка
PUHASTUSPLAASTRID
Количество в упаковке
N3

Tootetutvustus, otstarve
Plaastrid aitavad avada ummistunud poore ja eemaldada komedoone ning hoida naha klaarina.

Kasutamisjuhised
Peske nägu ja kuivatage. Tehke T-tsoon veega märjaks. Eemaldage plaaster kleepribalt ja asetage plaaster nahale sile pool allpool. Siluge plaaster nahal ühtlaseks. Laske mõjuda 10-15 minutit. Kui plaaster on kõvaks kuivanud, eemaldage see ettevaatlikult, alustades servadest. Kui plaastrit on liialt raske nahalt eemaldada või eemaldamine on valulik, siis niisutage plaaster uuesti veega, kuni see muutub hõlpsasti eemaldatavaks.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Methylparaben, CI 77891.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kui puhastusplaastri üksikpakend on avatud, tuleb see ära kasutada koheselt. Mitte kasutada tundlikul, ärritunud, kahjustunud või päikesepõletusega nahal. Mitte kasutada armidel, vistrikel ja sünnimärkidel. Kasutada 1-2 korda nädalas, vähemalt 3-päevase vahega. Ärge kasutage korraga rohkem kui üht plaastrit. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage, kui teie nahk on tundlik teibi või näomaskide suhtes. Mitte kasutada silmaümbruse nahal. Vältida silma sattumist. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke veega. Juhul, kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas. Vältida otsest kokkupuudet päikesevalgusega.

Netokogus
3 plaastrit

Vastutav isik
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina
Прочие товары
Спроси аптекаря