ROCS HAMBAPASTA VALGENDAV (KOHV&TUBAKAS) 74G

8,46 €

114,32 €/kg


Лекарственная форма / упаковка
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
74G

See on hambapasta igapäevaseks kasutamiseks juhtudel, mil tekib oht hammaste värvuse muutumiseks (tee, kohv, suitsetamine, medikamendid jne).
Täiskasvanutele mõeldud R.O.C.S.-i hambapastade valik sisaldab Mineralin® patenteeritud kompleksi, mis on välja töötatud selliste levinud stomatoloogiliste probleemide lahendamiseks nagu igemete veritsemine, kaaries, parodondihaigused, hammaste kõrgendatud tundlikkus, erosioonid, halb hingeõhk, hambakatt ja värvimuutused. Innovaatiline Mineralin® kompleks koosneb bromelaiinist, ksüliidist ja mineraalidest.
- Bromelaiin on ananassivarrest saadav looduslik ferment. Bromelaiin lõhustab efektiivselt hambakatu valgulise aluse, kõrvaldades hamba pindmised värvilaigud ja tagades pikaajalise puhtusetunde. Bromelaiinil on tugev põletikuvastane, antibakteriaalne, immunomodulatoorne ja antiadhesiivne toime, mis tagab igemete kaitse kõrge taseme.
- Ksüliit on looduslik komponent, mis on võimeline pärssima kaariese teket soodustavat keskkonda ja suurendama sellega R.O.C.S.-i hambapasta remineraliseerivat ja põletikuvastast potentsiaali.
- Kaltsium, fosfor ja magneesium on hamba tahkete kudede struktuursed komponendid, mis on hambaemaili niinimetatud ehitusmaterjaliks.
R.O.C.S. Coffee & Tobacco sobib suurepäraselt suitsetajatele ning kohvi, tee ja veini armastajatele.
- Eemaldab ja hoiab ära tumedate värvilaikude tekke.
- Eemaldab tubakalõhna ja hoiab hingeõhu värskena.
- Puhastab värvimuutustega hambaemaili.
- Ei sisalda Sodium Lauryl Sulphate´i.
- Aromatisaator sisaldab tubakalõhna eemaldavaid komponente.

Koostisainete loetelu (Ingredients): Aqua, Glycerin, Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Methyl paraben, Propyl paraben, Sodium saccharin, Titanium dioxide, Aroma TP 7122, Bromelain, Cocamidopropyl Betaine, Polivinilpirrolidon, Tocopheryl Acetate, Sodium EDTA

Maaletooja:
DRC Baltia OÜ
Tallinn, Laki 14A, 10621