Главная страница SCHOLL FREEZE SOOLATÜÜGASTE EEMALDUSVAHEND 80ML

SCHOLL FREEZE SOOLATÜÜGASTE EEMALDUSVAHEND 80ML

34,18 €

427,25 €/l

Лекарственная форма / упаковка
SPRAY
Количество в упаковке
80ML

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Scholl Freeze Soolatüügase eemaldusvahend.See toode on harilike soolatüügaste ja tallatüügaste eemaldamiseks. Eemaldab tüükad enamasti ühe ravikorraga, kuid siiski võib tallatüügaste korral olla vajalik täiendav ravi. Efektiivne ja lihtne kasutada, toimib soolatüükaid või tüükaid kiirelt külmutades. Sobib kasutamiseks lastel vanuses 4+.Tallatüükad ja harilikud soolatüükad on põhjustatud viirusest, mida kutsutakse inimese papilloomviiruseks. Harilikud soolatüükad on "lillkapsa sarnased" ning naha värvi, tugevad ja karedad. Nad tekivad tavaliselt sõrmedele, käeseljale ja põlvedele. Jalataldade tüükad on rohkem lamendunud, neil on tugev välisäär ja sageli väike must täpp keskel. Need tekivad jalatallale, varvaste alla või kannale.Kuidas see toimib? Scholl Freeze soolatüügaste eemaldusvahendi toime seisneb soolatüüka kiires külmutamises. Aplikaatorile doseeritakse äärmiselt külm vedelik ja seejärel kantakse soolatüükale. Kui surute aplikaatori soolatüükale, muutub nahk valgeks. Protseduuri tulemusel tekib kerge valu ja kipitus. Aplikaatori eemaldamisel väheneb kiirelt värvuse kadu, valulikus ja kipitustunne, Peale külmutamist peaks moodustuma mõne päeva jooksul soolatüüka alla vill, ning soolatüügas kukkub ära 10-14 päeva jooksul, ja uus nahk kasvab asemele.Mitu ravikorda tuleb teha? Soolatüügad vajavad tavaliselt ühte ravikorda; siiski võib ravi korrata 2-nädalase intervalliga, vajadusel maksimaalselt kuni 4 korda. Kui harilik tüügas või soolatüügas püsib peale 4 ravikorda, konsulteerige arstiga. Enne vahendi kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit.Kasutamisjuhised

Kasutamine: kindlustage, et töödeldav piirkond on puhas ja kuiv ning ravitav soolatüügas on ülespoole suunatud. Ohutuks ja tõhusaks raviks on oluline järgida täpset aega, niisiis hoidke kella või taimerit käepärast, et mõõta raviaega. Kui soolatüügas on raskesti ligipääsetav või nähtav, on soovitav paluda kedagi appi.1. Kinnitage aplikaator valge plastkorgi külge, lükates seda kindlalt suuremasse avasse otsal, nagu joonisel näidatud (pakendil).

2. Asetage pudel püstiselt kaetud lauale või muule vastupidavale pinnale. Mitte hoida pudelit näo, kehaosade või riiete lähedal. Asetage kork pudelile vastavalt joonisel näidatule, nii et aplikaator satuks pudeli küljes asuvasse läbipaistvasse kolbi.

3. Hoides purki püstises asendis tugeval pinnal ja hoides nagu joonisel näidatud, suruge korki kindlalt alla 5 sekundi jooksul. Mitte hoida kinni plastkolvist!

4. Eemaldage pudelilt kork koos sellele kinnitatud aplikaatoriga. Mitte lasta vedelikku nahale sattuda ja mitte hoida pudelit silmade lähedal. Peate ootama 15 sekundit, hoides aplikaatori otsa suunaga alla, enne kui kannate soolatüükale. See laseb vedelikul koguneda aplikaatori põhja ja saavutada külmumistemperatuur, mis on vajalik efektiivseks raviks.

5. Kindlustage, et ravitav soolatüügas on ülespoole suunatud. Hoides aplikaatori otsa suunaga allapoole, asetage kergelt aplikaatori ots soolatüüka keskele vähemalt 30 sekundiks, kuid mitte kauemaks kui 40 sekundit. Visake aplikaator pärast igat kasutamist ära. Mitte ravida sama soolatüügast kokku rohkem kui 4 korda. Kui on rohkem kui 1 soolatüügas üksteise lähedal, ravige ainult ühte korraga. Seejärel ravige iga järelejäänud soolatüügast eraldi kahenädalase intervallidega ravikordade vahel.Koostisosade loetelu

Koostisosad: dimetüüleeter, propaan, isobutaan. Propellant: süsivesinik.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Tähelepanu!

Peale Scholl Freeze soolatüügaste eemaldusvahendi kasutamist:

Säilitage purk, kork, järelejäänud aplikaatorid originaalpakendis edaspidiseks kasutamiseks. Hoidke töödeldud piirkond puhas, ärge näkitsege või kraapige töödeldud piirkonda. Vajadusel võite kaitsta ville plaastriga; ärge torgake villi katki. Kui soolatüügas hakkab ümbritsevast nahast eralduma, ärge rohkem külmutage. Laske sel loomulikult ära tulla. Ujumine ja dushi all käimine on lubatud.

Kasutage seda toodet ainult vastavalt juhendile. Alati kasutage valget plastkorki ja kaasasolevaid aplikaatoreid. Ärge eemaldage läbipaistvat plastkolbi pudelilt. Ärge sisestage aplikaatorit otse oranzhi otsikusse. Toote kuritarvitamine võib põhjustada terve koe põletust või püsivat armistumist või pimedaks jäämist. Vältida silma sattumist ja sissehingamist. Toote sissehingamise või allaneelamise korral pöörduge otsekohe arsti poole. Antud toode on ainult välispidiseks kasutamiseks.Mitte kasutada alla 4-aastastel lastel, sünnimärkidel, naharipikutel, tumedavärvilistel, karvalistel või muul viisil ebatavalisel nahal, õhukese naha piirkonnas (nägu, kaenlaalused, lõug, rind, tuharad), suguelundite tüügastel, limaskestadel, paistetuse ja punetusega nahaseisundite korral. Ärge kasutage seda vahendit, kui olete diabeetik või Teil on vereringehäired, kui olete rase või toidate rinnaga, kombinatsioonis mõne muu soolatüügaste eemaldamise meetodiga.Kõrvaltoimed: manustamiskohal tekib valu ja vill. Mõnikord tekib depigmentatsioon (ajutine normaalse nahavärvi kadu), kui kasutatakse külmutamist, siiski, normaalne nahavärv tuleb järk-järgult tagasi. Selle toote hoolimatu kasutamine ja juhendite mitte järgimine võib viia liiga sügava külmumiseni, põhjustades naha pealmiste kihtide kahjustust, mille tulemuseks on armid ja/või närvikahjustus. Kui valu ja kipitustunne püsib või kui tekivad muud kõrvaltoimed, konsulteerige arsti või apteekriga.Säilitamistingimused

Säilitamine: rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle +50°C. Eriti tuleohtlik; keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisesse tulle või hõõguvasse ainesse keelatud. Hoida eemal süttimisallikast - mitte suitsetada. Hoida lastele kättesaamatus ja nähtamatus kohas. Kasutada ainult hästiventileeritavas kohas. Kui tekib ärritus, lõpetada kasutamine. Mitte kasutada pärast säilivusaja lõppu, mis on trükitud pudelile ja pakendile.Seadme ja pakendi sisu

Pakend sisaldab: aerosoolpudel, millele on kinnitatud läbipaistev plastkolb, valge plastkork, 12 ühekordset aplikaatorit kuni 12 ravikorraks.

Netokogus: 80ml/53gTootja või tootja volitatud esindaja

Levitaja: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Elizabetes 11-12, Riia, Läti. Tel -37167320956Päritoluriik

USA

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите