SCHOLL FRESH STEP 24H JALADEODORANT SPRAY 150ML

8,61 €

57,40 €/l


Лекарственная форма / упаковка
JALADEODORANT
Количество в упаковке
150ML

Tootetutvustus, otstarve
SCHOLL Jaladeodorant Fresh Step.

Scholl Fresh Step deodorandi spetsiaalselt välja töötatud koostisel on 2 toimet: (1) neutraliseerib koheselt lõhna; (2) annab jalgadele 24-tunnise kaitse lõhna vastu. Tänu Scholl Fresh Step deodorandile võite alati enesekindlalt jalanõud ära võtta. See annab kerge meeldiva lõhna, tagades jalgadele värskuse kogu päevaks. Dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: enne kasutamist raputada. Pihustage ühtlaselt kuivale ja puhtale nahale 10-15 cm kauguselt. Keskenduge jalatallale ja varbavahedele, kus higistamine on tugevam.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Koostisosad: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Ethylhexylglycerin, Parfum, Hexyl Cinnamal, Geraniol.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
ERITI TULEOHTLIK. Hoiatus! Välispidiseks kasutamiseks. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 °C. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisesse tulle või hõõguvasse ainesse keelatud. Hoida eemal süttimisallikast ? mitte suitsetada. Vältida silma sattumist. Kasutada ainult vastavalt juhendile ja vältida sissehingamist. Mitte kanda haigele või ärritunud nahale. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. Hoida lastele kättesaamatus kohas. See toode EI SOBI diabeetikutele ja halva vereringega inimestele.

Netokogus
150 ml

Vastutav isik
Tootja: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Dansom Lane, Hull, HU8 7DS, UK.
Kontaktandmed: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Strelnieku street 1A-2, Riia, Läti; tel. +371 67 320 956.

Päritoluriik
Poola