SENSODYNE HAMBAPASTA COMPLETE PROTECTION 75ML

8,68 €

115,73 €/l


Лекарственная форма / упаковка
HAMBAPASTA
Количество в упаковке
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Sensodyne Complete Protection aitab vähendada teie hammaste tundlikkust*, pakkudes kõiki eeliseid, mida igapäevaseks hambahoolduseks vaja läheb, kuna toote koostis on spetsiaalselt välja töötatud nii, et see aitab tagada teie tundlike hammaste täieliku kaitse 7 erineval moel.
* Peske hambaid 2 korda päevas

Kasutamisjuhised
JÄRGIGE ALATI ETIKETTI.
Harjake kaks korda päevas ja mitte üle kolme korra, vältige alla neelamist ja sülitage välja. Ärge kasutage, kui karbi kinnis on katki. Sulgege korgiga, et hoida toode kuivana.

Koostisosade loetelu
Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Saccharin, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Limonene. Sisaldab tinafluoriidi 0,454 % ( 1100 ppm fluoriidi )

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD:
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel, välja arvatud juhul kui hambaarst või arst on seda soovitanud. Tundlikud hambad võivad viidata mõnele kaasuvale probleemile, mis võib vajada kohest ravi, sümptomite püsimisel või halvenemisel konsulteerige arstiga. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine.

Seadme ja pakendi sisu
75 ml tuub

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: GlaxoSmithKline Eesti OÜ, Lõõtsa 8a, 11415, Tallinn