SKIN-CAP SHAMPOON 150ML

22,12 €

147,47 €/l


Лекарственная форма / упаковка
SHAMPOON
Количество в упаковке
150ML

Tootetutvustus, otstarve
Spetsiaalne niisutava toimega shampoon naha hoolduseks erinevate nahaprobleemide (psoriaas, seborroiline dermatiit, peanaha kihelus, ketendus, kõõm) korral.
Shampoonis sisalduv aktiviseeritud tsinkpüritionaat vähendab naha pealispinna rakkude patoloogilist kasvu ning tänu sellele kõrvaldab liigse ketenduse ja kipituse erinevate nahaprobleemide puhul. Shampoon suurendab naha veesisaldust, vähendab selle rasvasust, mõjub puhastavalt ja ketendustest vabastavalt, normaliseerib juuste folliikulite funktsioone. Shampooni pehmendav mõju võimaldab sageli pead pesta tundliku või kergelt ärrituva naha puhul. Shampoon ei mõju kahjulikult ka väga tundlike juuste värvile ega seisundile.
Preparaadi eelised: naturaalne koostis, kiire kosmeetiline efekt. Ohutu ka pikaajalisel kasutamisel ning sobib ka lastele.

Kasutamisjuhised
Preparaati tohivad kasutada nii täiskasvanud kui ka lapsed üle 3 eluaasta. Enne kasutust raputada pudelit mitu korda tugevasti. Teha juuksed märjaks. Kanda väike kogus shampooni juustele ja masserida …
Читать далее