STAVI-FLEXIN KAPSLID N60

26,08 €


Состав
Glükoosamiinsulfaat, india viirukipuu ekstrakt, vit. C jt.
Лекарственная форма / упаковка
CAPS
Количество в упаковке
N60

Tootetutvustus
Toidulisand.

STAVI-FLEXIN on mõeldud neile, kes soovivad täiendavalt hoolitseda oma liigeste eest. India viirukipuu aitab hoida liigeseid mugavana. Preparaat koosneb 30 kõva- ja 30 pehmekapslist.

STAVI-FLEXIN sisaldab rikkalikult looduslikku kollageeni ning laialt tuntud hüaluroonhapet kombinatsioonis glükoosamiiniga.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: Soovitatavaks päevaseks annuseks on 1 kõvakapsel hommikul ja 1 pehmekapsel õhtul.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kõvakapsel sisaldab: glükoosamiinsulfaat 500 mg, India viirukipuu (Boswellia serrata) ekstrakt 50 mg, C-vitamiin 40 mg (50%*), hüaluroonhape 20 mg, kollageen 10 mg. * - protsent päevasest täiskasvanud inimesele soovitatavast kogusest.

Päevane annus 1 pehmekapsel sisaldab: kalaõli 465 mg, mis sisaldab DHA-d 250 mg; glükoosamiinsulfaat 50 mg, kondroitiinsulfaat 50 mg, hüaluroonhape 20 mg.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Kõvakapsli koostis: glükoosamiinsulfaat, India viirukipuu (Boswellia serrata) ekstrakt, L-askorbiinhape (C-vitamiin), hüaluroonhape, kollageen, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, zhelatiin, toiduvärv titaandioksiid.

Pehmekapsli koostis: kalaõli (sisaldab DHA-d), zhelatiin, sojaõli, niiskusesäilitaja glütserool, glükoosamiinsulfaat, kondroitiinsulfaat, niiskusesäilitaja meevaha, puhastatud vesi, hüaluroonhape, toiduvärv karamell IV.

Hoiatused
Preparaat ei sobi kasutamiseks rasedatele ja imetavatele emadele ning lastele. Kui esineb allergia ükskõik millise toote koostisosa suhtes, ei tohiks seda kasutada. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
Netokogus: 40,4 g (30 kõvakapslit 21,8 g; 30 pehmekapslit 18,6 g).

Tootja, pakendaja, turustaja
SanoSwiss UAB, Vilnius, Leedu.

Päritoluriik
Tshehhi.