Жар и боль

  1. IBUSTAR FORTE SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    IBUSTAR FORTE SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Ibuprofenum

    7,19 €
  2. IBUSTAR SUUKAUDNE SUSP 100MG/5ML 100ML
    IBUSTAR SUUKAUDNE SUSP 100MG/5ML 100ML
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Ibuprofenum

    5,55 €
  3. NUROFEN FORTE ORANGE SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    NUROFEN FORTE ORANGE SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Ibuprofenum

    8,54 €
  4. NUROFEN FORTE STRAWBERRY SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    NUROFEN FORTE STRAWBERRY SUUKAUDNE SUSP 40MG/ML 100ML
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Ibuprofenum

    8,54 €
  5. NUROFEN ORANGE PEHME NÄRIMISKAPSEL 100MG N12
    NUROFEN ORANGE PEHME NÄRIMISKAPSEL 100MG N12
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Ibuprofenum

    6,07 €
  6. EFFERALGAN REKTAALSUPOSIIT 80MG N10
    EFFERALGAN REKTAALSUPOSIIT 80MG N10
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Paracetamolum

    4,11 €
  7. PANADOL SUUKAUDNE SUSP 120MG/5ML 100ML
    PANADOL SUUKAUDNE SUSP 120MG/5ML 100ML
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Paracetamolum

    4,59 €
  8. PARACETAMOL- RTP 125 S REKTAALSUPOSIIT 125MG N10
    PARACETAMOL- RTP 125 S REKTAALSUPOSIIT 125MG N10
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Paracetamolum

    2,95 €
  9. PARACETAMOL- RTP 250 S REKTAALSUPOSIIT 250MG N10
    PARACETAMOL- RTP 250 S REKTAALSUPOSIIT 250MG N10
    Безрецептурное лекарство

    Состав
    Paracetamolum

    3,36 €
Спроси фармацевта