URGOMED PLAASTER 15X15CM N10 (HÜDROKOLLOIDNE)

25,48 €

2,55 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
PLAASTER
Количество в упаковке
N10

Tootetutvustus, otstarve
Hüdrokolloidplaaster II astme põletuste lokaalseks raviks.

Plaaster Urgomed on näidustatud II astme põletuste, nahamarrastuste, pindmiste eksudatiivsete haavade ja nahasiirdamisdoonoritele lokaalseks raviks. Haavaga kokku puutudes moodustab Urgomed pehme niiske geeli, mis loob soodsad tingimused paranemiseks ja võimaldab vahetada plaastrit valutult.

Plaaster on läbipaistev - võimaldab pidevalt jälgida haava seisundit. Plaaster on poolläbilaskev - laseb haaval hingata ning ühtlasi kaitseb välise saastumise eest. Plaastriga võib käia vannis ja dushi all. Plaaster kaitseb UV-A ja UV-B kiirguste eest.

Kasutamisjuhised
1. Haava ettevalmistamine.
Puhastada haav, kuivatada haava ümbrus steriilse kompressiga. Saastunud haava korral puhastada haav antiseptikumiga, loputada füsioloogilise lahusega ning kuivatada haava ümbrus.

2. Plaastri paigaldamine.
Eemaldada kaitsekile ja paigaldada Urgomed plaaster haavale. Mitte puutuda plaastri sisepinda sõrmedega. Tervele nahale kleepuva osa laiuseks peab jääma vähemalt 2 cm. Suurte haavapindade korral või piirkonnas, kus võib esineda hõõrdumisi, on soovitatav plaaster Urgomed sidemega kinnitada.

3. Plaastri vahetamine.
Vahetamise sagedus sõltub haava liigist ja seisundist. Üldiselt vahetatakse esimene plaaster 24 tunni möödudes ning siis iga 3 kuni 4 päeva järel kuni täieliku paranemiseni.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused.
Ülitundlikkus toimeainete suhtes. Infitseerunud ja III astme põletushaavade korral.

Ettevaatusabinõud.
Mitte kasutada, kui pakend on kahjustunud. Eraldi pakendatud ühekordseks kasutamiseks mõeldud steriilsed plaastrid. Korduv kasutamine võib põhjustada infektsiooni. Säilitada horisontaalselt.

Seadme ja pakendi sisu
10 steriilset hüdrokolloidplaastrit

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Laboratoires URGO, 42 rue de Longvic, 21300 Chenove, Prantsusmaa.
Maaletooja: Miecys-Pharm OÜ, Vitamiini 4, 50412 Tartu. Tel: 738 0676. www.miecys.ee

Päritoluriik
Prantsusmaa