BIO MAGNEESIUM FORTE 500MG PULBER N20

13,46 €

269,20 €/kg


Состав
Magneesiumtsitraat
Дозировка лекарственного средства
500 MG
Лекарственная форма / упаковка
PULBER
Количество в упаковке
N20

Tootetutvustus
Pulbrilisel kujul toidulisand, mis täiendab organismi tähtsa mineraali magneesiumiga. Toode sisaldab naturaalset sidruniaroomi, magneesium on orgaanilist päritolu – Surnumere veest.
Toidulisand on hüpoallergiline, sisaldab ainult aktiivseid koostisosi. Tooraine omab koššer ja halal sertifikaate. Toote koostises ei ole magusaineid, värvaineid, lahustuvust parandavaid lisaaineid või säilitusaineid.
Orgaanilise päritoluga magneesium on vajalik lihaste ja närvisüsteemi normaalseks talitluseks, normaalseks psüühiliseks seisundiks, aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena ning on vajalik normaalseks valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetuseks. Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, osaleb rakkude jagunemise protsessis.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Tarvitamine: puistake paki sisu klaasi (100-250 ml) vette või mahlasse, segage hoolikalt ja jooge ära. Täiskasvanud 1 pakk, 6–12 aastased lapsed 1⁄2 pakki päevas, 2–6 aastased lapsed 1⁄4 pakki päevas peale sööki. Teistsuguse tarvitatava koguse asjus soovitame pidada nõu arsti või apteekriga.

Sobib ka rasedatele, rinnaga toitvatele emadele, taimetoitlastele ja veganitele.


Sisaldus päevase annuse kohta
Üks pakk pulbrit sisaldab:
 Magneesiumi 500 mg 133% (NRV*)
.
NRV* - soovitav täiskasvanu päevane võrdluskogusKoostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Magneesiumtsitraat, naturaalne sidruniaroom


Hoiatused
Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tarvitada ettevaatlikult, kui olete ülitundlik (allergiline) koostisosade suhtes.


Säilitamistingimused
Hoida kuivas, temperatuuril kuni +25 kraadi.


Netokogus
Pulbri kogus ühes pakis 3,2 g. Netokogus 20 pakki x 3,2 g = 64 g


Tootja, pakendaja, turustaja
GadotBiochemical Ltd.


Päritoluriik
Iisrael