Oleme olnud äriklientidele usaldusväärne partner juba aastast 2013 ning teame, millistele nõuetele vastab professionaalne apteegiteenus.

Meie klientideks on haiglad, kliinikud, koolid, lasteaiad, hoolekandeasutused ning mitmed avaliku ja erasektori ettevõtted.
Leiame igale kliendile paindliku lahenduse, olgu selleks tervislik kingitus ettevõtte töötajatele või erikäsitlust vajav ravimite tellimus tevishoiuasutusele. Meie hoolime oma klientidest.

Pakume mugavat võimalust tellimusi esitada ilma lepingut sõlmimata*Selleks, et tellimus mugavalt enda ettevõtte nimele vormistada, tellige järgnevalt:

1. Logige sisse isikliku kliendikontoga

2. Makse sooritamise ajal valige maksjaks "Äriklient" ning sisestage ettevõtte andmed

3. Valige sobiv makseviis (arvega/e-arvega/pangalingiga)

4. Kaup jõub Teieni 1-3 tööpäeva jooksul.

Kes on Apotheka äriklient?

Apotheka äriklient võib olla iga ettevõte, kes soovib tellida e-apteegist vajalikke ravimeid või muud apteegikaupa. Tellimuse saab vormistada ettevõtte nimele ja tasumine maksetähtajaga 21 päeva toimub arve või e-arve alusel.

Kui käsimüügiravimeid ja muud apteegikaupa saab tellida iga ettevõtte, sõltumata tegevusvaldkonnast, siis ravimeid retsepti alusel võib tellida vaid tervishoiuasutus ja seda kindlaid nõudeid silmas pidades. Võttes apteegiga ühendust, täpsustab apteeker Teie ettevõttele sobivaima võimaluse.

Teatud juhtudel on vajalik *sõlmida ka leping, mis võimaldab apteegil pakkuda kliendile kättesaadavamat apteegiteenust. Lepinguliseks ärikliendiks tasub kindlasti hakata ka siis, kui ettevõttel on soov tellida apteegist regulaarselt. Juhul, kui on vajalik sõlmida kirjalik leping, võtab apteeker Teiega ise ühendust ja annab sellest Teile teada.

*Leping võimaldab:

 • Tasuta transporti üle Eesti;
 • Sama päeva või järgmise päeva kiirteenust valitud sihtkohtadesse;
 • Tasuta ravimijäätmete transporti ja utiliseerimist;
 • Paindlikke lahendusi ravimite tarneraskuste puhul;
 • Personaalsemat ja kättesaadavat apteegiteenindust.

Kui kiiresti jõuab kaup kliendini?

Olenevalt tarneviisist ja tellimusest jõuab tellimus kliendini järgmisel päeval, kuid hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Sama päeva kiirteenuse puhul jõuab tellimus kliendini tellimuse vormistamise päeval.

 

 • telli

  Täitke kontaktivorm

 • Võtame teiega ühendust

 • Vormistame teie tellimuse

 • Tellimus jõuab Teieni!

 

Selleks, et apteeker saaks Teid lepinguga aidata ning ühendust võtta, palume täita kontaktivorm.


Apotheka äriklient


Apteegi kontaktandmed

Telefon: (+372) 614 6000

E-mail: netiapteek@apotheka.ee

Võtke meiega ühendust ning vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele!

Teenust pakub Apotheka e-apteek (Netiapteegi Vae Haruapteek)