BIOTIIN COLLAGEN SKIN BEAUTY TBL N120

Пищевая добавка

19,67 €

0,16 €/шт.


Состав
Verisol P-kollageenpeptiidid, naatriumhüaluronaat, C-vit.jt.
Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N120

Tootetutvustus
Biotiin Collagen Skin Beauty sisaldab Verisol®-kollageeni peptiide ( I tüüpi kollageen), mis on lõhustatud sigadelt pärinevast kollageenist. Kollageeni peptiidid imenduvad paremini kui kollageen. Kollageeni peptiidide nahka noorendav mõju põhineb asjaolul, et kollageeni peptiidid parandavad naha enda kollageeni ja elastiini moodustumist.

Verisol®-kollageeni peptiidid imenduvad, jaotuvad ja akumuleeruvad nahas, kus nad stimuleerivad fibroblaste tootma kollageeni ja elastiini, parandavad naha tugevust, elastsust ja aitavad kaasa püsivale noorenenud nahale.
Kahes kliinilises uuringus* on tõendatud, et 2,5 g sigadelt pärinevat Verisol®-kollageeni päevas manustatuna regulaarselt nelja nädala jooksul suurendab oluliselt naha elastsust ja pingsust ning tasandab silmaümbruse kurde. Kui uuringu käigus jätkati kollageeni kasutamist veel nelja nädala jooksul, paranes naha elastsus ning kortsukesed olid parimal juhul algtasemega võrreldes tasandunud 50%. Muudatused olid näha veel neli nädalat pärast kollageeni kasutamise lõpetamist. Uuringutes osale…
Читать далее