CHEMIPHARM CHEMIHYD DES 1L

5,36 €

5,36 €/l


Лекарственная форма / упаковка
VEDELIK
Количество в упаковке
1L

Tootetutvustus, otstarve
CHEMIHYD DES - vahend meditsiinilise instrumentaariumi kõrgastme desinfektsiooniks ja keemiliseks sterilisatsiooniks. CHEMIHYD DES on valmis töölahus kasutamiseks meditsiiniasutustes instrumentaariumi kõrgastme desinfektsiooniks ja keemiliseks sterilisatsiooniks. Sobib kõikide veepesu taluvate instrumentide desinfektsiooniks. Toode on materjalisõbralik. CHEMIHYD DES on laia bakteritsiidse (s.h. tuberkuloosi tekitaja), sporitsiidse, virutsiidse (s.h. HBV,HIV) ja fungitsiidse toimega. Ei sisalda fosfaate.

NB! CHEMIHYD DES ei sobi kooskasutamiseks amiinidega, seetõttu tuleb vältida selliste toodete kasutamist enne ja pärast desinfektsiooni.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Kasutatakse meditsiiniinstrumentaariumi (sealhulgs termolabiilsed) nagu endoskoobid,
optilised instrumendid ja nende abivahendid, bronhoskoobid, biopsia lingud ja -tangid,
intubatsioonitorud, larüngoskoobid, aspiratsioonitorud, neerukausid, stomatoloogilise instrumentaariumi jne. kõrgastme desinfektsiooniks ja/või keemiliseks sterilisatsiooniks. CHEMIHYD DES on valmis töölahus. Ei lahjendata. CHEMIHYD DES kasutatakse siis kui kuumsteriliseerimine ei ole võimalik. Sobib samuti autoklaveerimiseelseks desinfektsiooniks.Eelnevalt puhastatud instrumendid asetatakse kaanega suletatavasse nõusse CHEMIHYD DES lahusesse. Jälgitakse, et kogu instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes loputatakse (vastavalt vajadusele) steriilse või jooksva veega. Vajadusel kontrollida glutaaraldehüüdi kontsentratsiooni lahuses spetsiaalse indikaatorpaberi abil. Sobib kasutamiseks endoskoopide masinpesu seadmetes. Kasutamisel masipesu seadmetes soovitav lisada vahu regulaatorit.
Kasutamine/ toimeaeg/ kasutamisaeg: Kõrgastme desinfitseerimine/ 20 minutit/ 30 ööpäeva; Keemiline sterilisatsioon/ 3 tundi/ 30 ööpäeva.

Koostisosade loetelu
Glutaaraldehüüd 2,5%, puhveraine, korrosiooni inhibiitor

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
CHEMIHYD DES´iga. Sissehingamisel ja nahale sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust ja allergilist reaktsiooni. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Ainega töötades kasutada kummikindaid, silmade või näokaitset. Nahakontakt: pesta seebi ja veega. Silma sattumisel loputada rohke voolava veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Aine neelamisel juua rohkesti vett, vajadusel pöörduda arsti poole. Vältida aurude sissehingamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Seadme ja pakendi sisu
Desinfitseeriv lahus 1 l pudelis.

Tootja või tootja volitatud esindaja
AS CHEMI-PHARM, Tänassilma tee 11, Tänassilma, 76406 Harju maakond, Eesti. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.

Päritoluriik
Eesti