CUTOZINC SPREI 10% 100ML

9,32 €


Дозировка лекарственного средства
10 %
Лекарственная форма / упаковка
SPREI
Количество в упаковке
100ML

Tootetutvustus, otstarve
Cutozinc spray 10 % sisaldab tsinkoksiidi (10 %), aitab kaitsta nahka haudumuse eest ning rahustab tundlikku ja ärritunud nahka.

Hügieeniline ja lihtne kasutada ilma vajaduseta kahjustunud ja valusaid kohti puudutada. Cutozinc Spray 10% koostisosad rahustavad nahka ja aitavad vältida punetust.
Tähelepanuks parabeenide ja lanoliini suhtes allergilistele inimestele – ei sisalda parabeene ega lanoliini. Ei ole lisatud värv- ega lõhnaaineid.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist loksutage preparaati. Pihustage hoolikalt puhastatud ja kuivatatud nahale õhuke ühtlane kiht. Pihustage 5–10 cm kauguselt. Ei ole vaja kanda peale kahe kihina, sprei mõjub tõhusalt juba ühe kihina. Vajadusel hõõruge nahka. Imendub kiiresti ja maha pesta on kerge.
Kahjustatud nahk on enamasti ärritunud ja valulik, mistõttu on parem kahjustunud kohti mitte liiga sageli puudutada. Kasutage mitu korda päevas vastavalt vajadusele. Preparaati võib kasutada juba alates vastsündinu east.
Haudumus võib tekkida kohtades, kus mähkmed katavad nahka. Nendes kohtades võib tekkida punetus ja nahaärritus ning nahk muutub puudutamisel tundlikuks. Kahjustatud kohtades võivad tekkida selgepiirilised punetavad laigud. Haudumus võib tekkida ka täiskasvanutel, eriti inkontinentsi (uriinipidamatuse) all kannatavatel patsientidel.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Zinc Oxide, Coco-Caprylate / Caprate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Coco Glucoside, Hydrogenated Coco-glycerides, Oleic Acid, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Hydrated Silica.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ärge kasutage põletustel ega vigastatud nahal. Kui naha seisund ei parane või tekib nahaärritus, lõpetage sprei kasutamine ja pidage nõu arstiga. Ärge kasutage preparaati, kui teil on allergia või ülitundlikkus selle mõne koostisosa suhtes.

Säilitamistingimused
Säilitage originaalpakendis temperatuuril kuni 25 °C lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
100 ml

Vastutav isik
Dr Konrad Pharma s.r.o.,
Pražská 442, 28 167 Stříbrná Skalice,
Tšehhi Vabariik,
Tel.: (+420) 311 230 754,
e-post: info@drkonradpharma.cz

Päritoluriik
Tšehhi