DERMALEX REPAIR IMIKUTE JA LASTE EKSEEMI KREEM 30G

14,29 €

476,33 €/kg


Лекарственная форма / упаковка
CREAM
Количество в упаковке
30G

Tootetutvustus, otstarve
Imikutele ja lastele mõeldud Dermalex Repair Eczema sobib kasutamiseks kerge või keskmise raskusega atoopilise dermatiidiga lastel alates kolmandast elukuust. Paikseks kasutamiseks mõeldud kreem ekseemi ja atoopilise dermatiidi sümptomite raviks sisaldab epidermise kaitsebarjääri taastamist kiirendavat kompleksi. See ergutab naha paranemismehhanismide talitlust ning loob kaitsebarjääri bakteritoksiinide ja ebasoovitavate mikroorganismide vastu. Lisaks niisutab kreem nahka ja varustab seda looduslike keramiidikomponentidega, millest atoopilise ekseemiga nahk enamasti puudust tunneb.

Dermalex Repair on nahahooldustoode imikutel ja lastel esinevate atoopilise ekseemi ja dermatiidi sümptomite raviks, nagu sügelus, nahakuivus, punased laigud, nahaketendus, ekskoriatsioon (pindmine nahavigastus) , paapulid sõlmekes naha pinnal), naha irdumine ja kõvastumine ning nahaeritised.
Toode on nahale määritav kreem.
Dermalex Repairi soovitatakse ekseemi ja atoopilise dermatiidi sümptomitest kahjustatud nahaga patsientidele, kes soovivad…
Читать далее