Главная страница EXUFIBER AG+ 15X15CM N10 ANTIMIKROOBNE GEELISTUV HAAVASIDE

EXUFIBER AG+ 15X15CM N10 ANTIMIKROOBNE GEELISTUV HAAVASIDE

180,50 €

18,05 €/шт.

Лекарственная форма / упаковка
HAAVASIDE
Количество в упаковке
N10

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Geelistuvate kiudude ja hõbedaga haavaside Exufiber Ag+ on steriilne, pehme, lausriidest haavaside, mis on tehtud äärmiselt imavatest ja geelistuvatest polüvinüülalkoholi (PVA) kiududest ning on kaetud mõlemalt poolt hõbesulfaadiga. Haavaside Exufiber Ag+ imab ja hoiab äärmiselt hästi kinni haava eritist ning tagab haava paranemist soosiva niiske keskkonna. Haavasideme Exufiber Ag+ struktuurne terviklikkus võimaldab selle ühtset eemaldamist. Puutudes kokku vedelikuga, vabastab Exufiber Ag+ haava hõbeioonid ja loob antimikroobse keskkonna. See muudab kahjutuks suure hulga haavaga seotud patogeene, näiteks bakterid, seened ja hallituse, nagu nähtub in vitro’st. Mikroorganismide arvu vähendamisega võib Exufiber Ag+ vältida bakteriaalse biofilmi tekkimist ja seda vähendada, nagu nähtub in vitro’st ja in vivo’st. Haavasidet Exufiber Ag+ võib kasutada tõhusa kaitsena mikroorganismide sidemest läbitungimise vastu.Kasutamisjuhised

Pindmised haavad:

Paigaldus: Puhastage haav soolalahuse või veega, järgides kohalikke kliinilisi tavasid.

1. Kuivatage ümbritsev nahk hoolikalt.

2. Valige õige suurusega haavaside, mis katab kogu haava pinna. Parimate tulemuste saamiseks peab Exufiber Ag+ ulatuma väiksemate haavade puhul (kuni 10 × 10 cm) ümbritsevale nahale vähemalt 1–2 cm, suuremate haavade puhul aga vähemalt 5 cm. Haavaside paisub, põhjustades haavasideme äärte kokkutõmbumise, kui see imab endasse haavaeritise ja eritis geelistub.

3. Asetage kuiv haavaside Exufiber Ag+ haavale.

4. Katke sobiva sekundaarse haavasidemega. Valik oleneb eritise kogusest.

5. Exufiber Ag+-i võib kasutada koos kompressioonraviga.Sügavad haavad ja uurised:

Paigaldus: Puhastage haav soolalahuse või veega, järgides kohalikke kliinilisi tavasid.

1. Kuivatage ümbritsev nahk hoolikalt.

2. Asetage riba või tampoon vabalt haavale, jättes ruumi sideme paisumiseks. Ribakujulist haavasidet kasutades lõigake see sobiva pikkusega ja jätke haava servast 2–3 cm pikkune üleulatuv osa, et haavasidet oleks lihtne eemaldada.

3. Katke sobiva sekundaarse haavasidemega. Valik oleneb eritise kogusest.

4. Kinnitage (või katke) sobiva plaastri või sidemega.Sideme vahetus ja eemaldamine:

Haava ja Exufiber Ag+-i tuleb regulaarselt kontrollida. Olenevalt haava seisundist või kliinilistest tavadest võib haavasideme Exufiber Ag+ jätta haavale kuni 7 päevaks.

Sekundaarset sidet tuleb vahetada olenevalt eritise hulgast või enne, kui see täielikult täitub.

1. Exufiber Ag+-i eemaldamiseks loputage seda õrnalt soolalahuse või veega, järgides kohalikke kliinilisi tavasid. Mittegeelistunud materjal muutub soolalahusega kokkupuutel niiskeks.

2. Kui Exufiber Ag+ on kuivanud ega ole kergesti eemaldatav, niisutage sidet enne eemaldamist steriilse soolalahuse või veega, järgides kohalikke reegleid, ning laske sellel liguneda, kuni see on kergesti eemaldatav. Exufiber Ag+-i geelistumiseks võib kuluda mitu minutit. Haavasideme eemaldamiseks peske seda ettevaatlikult.

Exufiber Ag+ on mõeldud lühiajaliseks kuni 4-nädalaseks kasutamiseks. Pikemaajalise kasutamise korral on soovitatav arsti kliiniline hinnang.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Vastunäidustused:

• Vaid välispidiseks kasutamiseks.Ettevaatusabinõud:

• Kliinilise infektsiooni korral võtke ühendust tervishoiutöötajaga. Exufiber Ag+ ei asenda vajadust süsteemse ja muu sobiva infektsiooniravi järele.

• Exufiber Ag+ on mõeldud kasutamiseks kvalifitseeritud tervishoiutöötaja järelevalve all.

• Ärge kasutage seda patsientidel, kellel on teada tundlikkus hõbeda või mõne teise haavasideme komponendi suhtes.

• Arstid/tervishoiutöötajad peaksid arvestama, et hõbedasisaldusega haavasidemete pikaajalise ja korduva kasutamise mõjude kohta on väga vähe andmeid, seda eriti laste ja vastsündinute puhul.

• Exufiber Ag+ võib põhjustada haava ja seda ümbritseva naha mööduvat toonimuutust.

• Enne kiiritusravi eemaldage Exufiber Ag+, kui see asub ravitava koha peal. Uue haavasideme võib pärast ravi peale panna.

• Vältige kokkupuudet elektroodide või elektrit juhtivate geelidega elektrooniliste mõõtmiste, nt elektrokardiogrammide (EKG) ja elektroentsefalogrammide (EEG) ajal.

• Ärge kasutage haavasidet Exufiber Ag+ koos oksüdeerivate ainetega nagu hüpokloriti lahused või vesinikperoksiid.

• Haavasideme Exufiber Ag+ ja puhastusainete koostoimet ei ole tuvastatud (v.a soolalahus ja vesi).

• Exufiber Ag+-i koostoimet paiksete ravimeetoditega ei ole tuvastatud.Säilitamistingimused

Haavasidet Exufiber Ag+ tuleks hoida kuivades tingimustes alla 25 °C (77 °F) ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Võtke arvesse, et Exufiber Ag+ värvuse muutused ei mõjuta toote toimet ega ohutust. Jäätmeid tuleb käidelda kehtivate keskkonnareeglite kohaselt.Seadme ja pakendi sisu

Haavaside.Tootja või tootja volitatud esindaja

MÖLNLYCKE HEALTH CARE OÜ, Vabaõhumuuseumi tee 4 Tallinn 13522, tel.+3726711520Päritoluriik

Suurbritannia

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите