FARINGO SPRAY PIPARMÜNDIGA 20ML

8,00 €

Цена с картой клиента Apotheka 5,70 €

400,00 €/l


Состав
Saialill, astelpaju, piparmünt, rosmariin
Лекарственная форма / упаковка
SPREI
Количество в упаковке
20ML

  • -29%

Tootetutvustus, otstarve
Kõik koostisosad on looduslikud õlid, mis moodustavad mehaanilise kaitsekihi ja katavad suuõõne ning neelu limaskesta. See aitab hoida limaskesta niiske ning elastsena, vähendab ebamugavustunnet ja valu, karedat kriipivat tunnet kurgus ja kergendab ka toidu neelamist. Toodet kasutatakse suuõõne ja neelu limaskesta ärrituse leevendamiseks pärast erinevaid protseduure või põletiku korral.

Kasutamisjuhised
Loksutage pudeli. Võtke pudel kätte pihustus otsikuga enda suunas. Pöörake pihustusotsik 90 kraadi vastupäeva. Suunake pihustusotsik suhu. Esmakordsel kasutamisel pihustada suhu, vajutades pihustile 2-3 korda. Hoidke pudelit püstises asendis. Üks vajutus pihustile pihustab umbes 200mg toodet. Pärast kasutamist puhastage pihustusotsik pabersalvrätikuga ja keerake see tagasi algasendisse. Toodet kasutatakse kolm korda päevas peale sööki.

Koostisosade loetelu
Taimeõli, astelpajuõli (Oleum Hippophaes), saialille õisikute õlitõmmis (Oleum Calendulae), piparmündiõli (Oleum Menthae) ja rosmariini ekstrakt (Extractum Rosmarini).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete selle toote mis tahes koostisosade suhtes ülitundlik(allergiline). Vältige toote sattumist silma! Toote sattumisel silma loputage silmi koheselt voolava vee all ning pidage nõu arstiga. Kuna andmed kasutamise kohta all 12-aastastel lastel, rasedatel ja imetavatel naistel on piiratud, või toodet kasutada ainult pärast arstiga nõu pidamist. Ärge kasutage seda toodet alla 2-aastastel lastel.

Säilitamistingimused
Säilitada hoolikalt suletud pakendis, toatemperatuuril (15-25 C). Kuivas, lastele eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Pärast pakendi avamist kasutada ära 3 kuu jooksul.

Seadme ja pakendi sisu
FarinGO spray piparmündiga pudel 20ml ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Silvanols SIA, Kurbada 2A, Riga, LV-1009, Läti.
www.silvanols.com

Päritoluriik
Läti