GRANUGEL GEEL 15G

5,31 €

354,00 €/kg


Лекарственная форма / упаковка
GEEL
Количество в упаковке
15G

Tootetutvustus, otstarve
GranuGEL® on läbipaistev ja viskoosne haavatäide, mis koosneb hüdrokolloididest (pektiin, naatriumkarboksümetüültselluloos). Steriliseeritud kiirguse toimel.

Näidustused:
GranuGEL® on mõeldud pindmiste ja sügavate haavade, nagu jalahaavandite
ja lamatiste hooldamiseks. Geel loob paranemiseks niiske keskkonna,
mis aitab soodustada loomulikku autolüütilist haavapuhastust.

Diabeetiliste haavandite hooldamisel tuleb lisaks kontrolli all hoida vere glükoosisisaldust ning vältida liigset survet. Luues haava ümber niiske keskkonna, aitab GranuGEL® kaasa haava puhastamisele ja surnud kudede eemaldamisele. Sellest tulenevalt võib haav paari esimese sidemevahetuse järel tunduda suuremana.

Kasutamisjuhised
Kasutamine ja eemaldamine:
Puhastage haav hoolikalt steriilse vee või soolalahusega või tavapärase kliinilise praktika kohaselt. Kuivatage haava ümbritsev nahk. Keerake tuubi kork lahti ja eemaldage valge kaitsevõru. Pange kork tagasi, et teha tuubi kaitsekilesse auk. Kandke GranuGEL® otse haavale. Ärge täitke haava ümbritseva naha pinnast kõrgemalt. Haava paranemiseks võib luua optimaalse keskkonna, kattes haava niiskust kinnihoidva
plaastriga (näiteks Granuflex® -iga). GranuGEL® -i tuleb vahetada, kui plaaster lekib või eemaldatakse korraliseks plaastrivahetuseks. Geeli saab maha pesta steriilse soolalahusega. Igal juhul on soovitatav GranuGEL®-i vahetada nekrootiliste haavade puhul vähemalt iga kolme päeva tagant või puhaste granulatsioonihaavade puhul iga seitsme päeva tagant.

Koostisosade loetelu
pektiin, naatriumkarboksümetüültselluloos.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused:
Mitte kasutada patsientidel, kellel esineb teadaolevalt tundlikkus geeli või selle komponentide suhtes.

Tähelepanu!
Bakterite vohamine kroonilistes haavades on tavaline nähe ja ei ole GranuGEL® -i kasutamisel vastunäidustuseks. Kui GranuGEL® -i kasutamise ajal tekib infektsioon või infektsioonikahtlus, tuleb alustada vastavat antibiootikumravi. GranuGEL® -i võib edasi kasutada, kuid haava paranemisprotsessi tuleb hoolikalt jälgida ning igasugune ravi peab toimuma arsti järelvalve all. GranuGEL® -i kasutamisohutus kolmanda astme põletushaavade puhul ei ole kindlaks tehtud. Vältida külmumist! Ühekordseks kasutamiseks.

Toode tarnitakse steriilsena. Steriilsus on garanteeritud juhul, kui tuub ei ole vigastatud ega avatud.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril kuni 25°C,

Seadme ja pakendi sisu
Hüdrokolloidgeel

Tootja või tootja volitatud esindaja
Linus Medical, Narva mnt. 5, 10117 Tallinn.

Päritoluriik
Suurbritannia