HYDROTAC CONCAVE HAAVASIDE KANNALE 18X18,5CM N10 /685825/

91,08 €
Данный товар закончился на складе

Лекарственная форма / упаковка
SIDE
Количество в упаковке
N10

Tootetutvustus, otstarve
HydroTac concave on vahtmaterjalist haavaside kannale. Haavasidemel on õhku läbilaskev, kuid niiskust ja baktereid tõrjuv polüuretaanist väliskülg ning hüdrogeeliga kaetud sisekülg.
Omadused
HydroTac suudab nii liigseid haavaeritisi absorbeerida kui ka kuiva haavaseisundi korral haava niisutada. Seetõttu tekib igal juhul niiske haavakeskkond, mis ergutab haava paranemist. Haavasidemel olev geel takistab haavasideme kleepumist haava külge, mistõttu on sideme vahetus valutu.
Näidustused
HydroTac sobib granulatsiooni-ja epitelisatsioonifaasis olevatele vähese ja mõõduka haavaeritisega haavade hooldamiseks.

Kasutamisjuhised
HydroTac concave valida välja sellise suurusega, et see ulatuks kuni 2 cm üle haava servade. Haavasidet võib vajadusel lõigata steriilsete kääridega sobiva suurusega tükkideks.
Eemaldage läbipaistev kaitsekile vastavalt numeratsioonile (1 & 2) ja asetage haavapadi geeliga kaetud küljega haavale. Haavaside on kergelt isekinnituv, mis lihtsustab haava sidumist. Siiski tuleb HydroTac / HydroTac concave lisaks sobiva tootega fikseerida (nt. Omnifix või Peha-haft).

Koostisosade loetelu
Geel koosneb vettsisalduvast polüuurea/polüuretaan-hübriid-polümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HydroTac haavasidet mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust koostisainete suhtes.

Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja haavaravi takistavate põhjuste väljaselgitamine. Ravi HydroTac haavasidemega ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi.
Kliiniliselt infitseeritud haavadel ja lahtistel luudel tohib HydroTac haavasidet kasutada ainult arsti järelvalve all.
Teise ja kolmanda astme põletushaavade ravi võib viia läbi HydroTac haavasidemega arsti järelvalve all peale õnnestunud nekrosektoomiat.
Mitte kasutada HydroTac haavasidet üheaegselt hüpokloriidlahusega või vesinikperoksiidiga, mis võivad kahjustada polüuretaani.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja temperatuuril mitte üle 40°C. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
18 x 18,5 cm - 10 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG, Saksamaa
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa, tel. 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa