HYDROTAC SACRAL HAAVASIDE 18X18CM N10 /685827/

59,34 €

5,93 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
HAAVASIDE
Количество в упаковке
N10

Tootetutvustus, otstarve
HydroTac sacral on vahtmaterjalist haavaside ristluu piirkonnale. Haavasidemel on õhku läbilaskev, kuid niiskust ja baktereid tõrjuv polüuretaanist väliskülg ning hüdrogeeliga kaetud sisekülg. HydroTac comfort haavasidemel on lisaks isekinnituv äär, mis on kaetud polüakrülaatkleepainega.
Omadused
HydroTac suudab nii liigseid haavaeritisi absorbeerida kui ka kuiva haavaseisundi korral haava niisutada. Seetõttu tekib igal juhul niiske haavakeskkond, mis ergutab haava paranemist. Haavasidemel olev geel takistab haavasideme kleepumist haava külge, mistõttu on sideme vahetus valutu.
Tänu HydroTac comfort haavasidemel olevale kleepäärele ei ole fikseerimiseks vaja kasutada lisamaterjale.
Näidustused
HydroTac sobib granulatsiooni-ja epitelisatsioonifaasis olevatele vähese ja mõõduka haavaeritisega haavade hooldamiseks.

Kasutamisjuhised
Eemaldage valge kaitsekile nr 1, asetage geeliga kaetud sideme külg haavale ja suruge kleepäär korralikult kinni. Seejärel eemaldage külgmised kaitsekiled nr 2 ja suruge kleepäär kindlalt nahale. Nüüd eemaldage kattekile (nr 3 & 4).
Veenduge, et haavaside oleks kindlasti otseses kontaktis haavapõhjaga. Sügavamate ja ebatasaste haavade hooldamiseks valige sobivam toode (nt. Sorbalgon või HydroClean plus cavity).
Sideme vahetus on vajalik, kui see on kliinilistel põhjustel näidustatud või kui haavaeritis on haavasideme serva alt nähtav.

Koostisosade loetelu
Geel koosneb vettsisalduvast polüuurea/polüuretaan-hübriid-polümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HydroTac haavasidet mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust koostisainete suhtes.

Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja haavaravi takistavate põhjuste väljaselgitamine. Ravi HydroTac haavasidemega ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi.
Kliiniliselt infitseeritud haavadel ja lahtistel luudel tohib HydroTac haavasidet kasutada ainult arsti järelvalve all.
Teise ja kolmanda astme põletushaavade ravi võib viia läbi HydroTac haavasidemega arsti järelvalve all peale õnnestunud nekrosektoomiat.
Mitte kasutada HydroTac haavasidet üheaegselt hüpokloriidlahusega või vesinikperoksiidiga, mis võivad kahjustada polüuretaani.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja temperatuuril mitte üle 40°C. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
18 x 18 cm - 10 tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG, Saksamaa
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa, tel. 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa