KT TEIP PLAASTER VILLIDELE N6

10,58 €


Лекарственная форма / упаковка
TEIP
Количество в упаковке
N6

Tootetutvustus, otstarve
KT PERFOMANCE+ villi ravi plaaster on KT TAPE® poolt spetsiaalselt sportlastele toodetud ja disainitud toode, mida kasutatakse villide ja väikeste haavade raviks. Iga plaaster on valmistatud kasutades kõrgtehnoloogilist hüdrokolloid geeli, mis kohandub ideaalselt nahaga ja püsib seal ka siis, kui oled sportlikult aktiivne. Villid ja väikesed haavad paranevad kuni 2x kiiremini, kui tavalist kuiva sidet kasutades ning see võimaldab Sul kauem treenida ning saada tugevamaks. Vaata villi ravi plaastri paigaldamise instruktsioone siit! Plaaster on veekindel ja kestab kuni 7 päeva. Tähelepanu! Kasutada ainult välispidiselt naha peale asetades. Vältida tuleks sattumist silma ja teistele limaskestadele. Vajadusel konsulteerige oma raviarstiga.

Kasutamisjuhised
Vaata villi ravi plaastri paigaldamise instruktsioone siit: https://www.youtube.com/watch?v=3wbADOLCH3E&feature=youtu.be

Koostisosade loetelu
Plaastrid on valmistatud spetsiaalselt väljatöötatud esmaklassiliselt hüdrokolloid geelist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kasutada ainult välispidiselt naha peale asetades. Vältida tuleks sattumist silma ja teistele limaskestadele. Vajadusel konsulteerige oma raviarstiga.

Säilitamisjuhised
Toatemperatuuril tuleks säilitada.

Netokogus
Ühes karbis on 6 villi ravi plaastrit

Tootja
KT Health, LLC (USA)
Maaletooja: Monger Baltic OÜ Tuukri 11 Tallinn, info@monger.ee

Päritoluriik
USA