MEFIX RULLPLAASTER 2,5CMX10M

2,89 €

0,29 €/m


Лекарственная форма / упаковка
RULLPLAASTER

Tootetutvustus, otstarve
Isekleepuv rullplaaster Mefix on ideaalne kinnitusplaaster sidemete, tampoonide, kateetrite ja voolikute fikseerimiseks. Tagab kindla kinnitumise ja kleepumise ka õrnale nahale.

Poorne lausmaterjalist struktuur laseb nahal hingata. Plaaster on elastne, jälgib hästi kehakontuure ega takista liigutamist. Mitteimav materjal takistab vere ja eritiste läbiimbumise plaastrist.
Veel baseeruv polüakrülaatliim on õrn nahale ja tagab kindla kinnitumise.
Kergelt eemaldatav kattepaber on iga 10 cm järel märgistatud, mis teeb plaastri kasutamise lihtsaks. Mefixit on lihtne lõigata sobiva kuju ja suurusega tükkideks.

Kasutamisjuhised
Mefix sobib kasutamiseks erinevates situatsioonides, kus läheb vaja kinnitusplaastrit: sidemete, haavatampoonide, kateetrite ja kanüülide fikseerimisel.

Kuidas kasutada: lõika vajalik suurus. Eralda kattepaberi kaks poolt kergelt venitades ja painutades. Eemalda kitsam pool. Aseta kleepuv pool nahale. Eemalda teine osa kattepaberist. Silu Mefixit, et tagada korralik kinnitumine. Paigaldamisel ära Mefixit venita.

Koostisosade loetelu
Pehme ja elastne mitteimav lausmaterjal, veel baseeruv polüakrülaatliim.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Meditsiiniseade. Vältimaks mehhaanilise jõu mõjul tekkida võivaid nahavigastusi, ei tohi plaastrit paigaldamisel venitada, see on eriti tähtis paigaldamisel liigeste piirkonda.

Seadme ja pakendi sisu
Isekleepuv Mefix rullplaaster

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: MÖLNLYCKE HEALTH CARE OÜ, Vabaõhumuuseumi tee 4 Tallinn 13522, tel.+3726711520

Päritoluriik
Soome