Главная страница OCUTEIN FORTE KAPSLID N30

OCUTEIN FORTE KAPSLID N30

Пищевая добавка

17,39 €

0,58 €/шт.

Состав
Kalaõli, C-vitamiin, E-vitamiin, luteiin, tsink jt
Лекарственная форма / упаковка
CAPS
Количество в упаковке
N30

Информация

Tootetutvustus

OCUTEIN FORTE Luteiin 15mg kapslid aitavad:

- vähendada silmade väsimust;

- parandada nägemisteravust;

- kaitsta silma võrkkesta rakke.OCUTEIN FORTE sisaldab 3 kompleksi:

- Karotenoidkompleks (Luteiin 15mg + Zeaksantiin+ Beetakaroteen);

- Oomega-3 polüküllastamata rasvhapped (DHA+EPA);

- Antioksüdantkompleks (VitamiinC+ VitamiinE+Vask+Tsink+Seleen).Miks just Ocutein Forte?

OCUTEIN FORTE Luteiin 15mg on väga mõjus ja hea profülaktiline preparaat võrkkesta degeneratiivsete muutuste korral. Preparaati võib manustada mitte ainult eakusest tingitud nägemishäirete leevendamiseks, vaid ka profülaktiliselt silmade tugevdamiseks ja väsimuse kõrvaldamiseks. Preparaat sobib autojuhtidele, intensiivselt arvutiga töötavatele, kirjutavatele, lugevatele inimestele, ning ka õpilastele ja üliõpilastele. Seega võivad preparaati manustada nii noored kui ka eakad inimesed.Karoteinoidide kompleks:

Karotenoidid on looduslikud pigmendid, mida sünteesivad taimed ja mikroorganismid. Luteiin ja zeaksantiin on karotenoidide derivaadid, ksantofüllid, mida kõige enam leidub tumeroheliste lehtedega köögiviljas ja ka munarebus. Neid karotenoide vajab kogu organism ning silmaläätsele ja võrkkesta kollatähnile on need oluliseimad karoteniodid. Luteiini on ka inimeste vereseerumis ning eriti suur on selle kontsentratsioon võrkkestas, just kollatähnis.

Kliinilised uurimused näitavad, et luteiini vaeguse korral suureneb eakusest tingitud nägemishäirete oht. Selgus, et manustades luteiini suuremal määral, uuenevad kollatähni koed kiiremini ning samas on silmad UV-kiirte kahjuliku toime eest kaitstud.

Kliinilised uurimused tõestasid täiesti, et luteiini täiendaval manustamisel paranes eakusest tingitud läätsekae ja kollatähni kärbumise all kannatavate patsientide nägemisvõime ning luteiini täiendav manustamine aitab ennetada eakate inimeste nägemishäireid.Omega-3 kompleks:

OCUTEIN FORTE Luteiin 15mg kapsel sisaldab kõrgekvaliteedilist kalamaksaõli, milles sisalduval suurel dokosaheksaanhappe (DHA) ja eikosapentaanhappe (EPA) annusel on oluline osa silma võrkkesta loomuliku talitluse tagamisel ja fotoretseptorite uuenemisel.

Manustamisel moodustub silmarakkudes suur DHA ja EPH kontsentratsioon, mis on vajalik silmakudede loomuliku struktuuri ja talitluse tagamiseks:

- Stimuleerib pisarate moodustumist, seega vältides silmade kuivamist (nt kaua arvutiga töötades).

- Kaitseb silmi oksüdatsioonikahjustuste eest (nt UV-kiirguse eest).

- Moodustab silmarakkude membraani põhikoostisosa, nende tarbimine tagab membraanide hea seisukorra.

- Reguleerib loomulike ainete, mis aitavad leevendada ärritust silmades (nt silmade punetust, kuivust ja turset), sünteesi.Antioksüdantide kompleks:

OCUTEIN FORTE Luteiin 15mg koostises olevad antioksüdandid aitavad silmakudesid kaitsta ja haigusi vältida. OCUTEIN FORTE Luteiin 15mg sisaldab kõiki silmatervise säilitamiseks vajalikke toiteaineid: tsinki, mis toidab pigmentepiteeli, E- ja C-vitamiini ning vaske.Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

Kasutamine: 1 kapsel ööpäevas.Sisaldus päevase annuse kohta

Koostisainete loetelu:

Luteiin 15mg, Zeaksantiin 3mg, Beetagaroteen 2mg, Kalaõli (DHA 210mg, EPA 24mg) 300mg, Vitamiin C (L-askorbiinhape) 100 mg (125%), Vitamiin E (D-alfa-tokoferool) 30mg a-TE (250%), Vask (vasksulfaat)1000 µg (100%), Tsink (tsinkoksiid) 14mg (140%), Seleen (naatriumselenit) 26 µg (47,3%)Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)

Kõik koostisained:

Kalaõli, L-askorbiinhape, päevalilleõli, glaseeraine valge ja kollane meevaha, luteiin, D-alfa-tokoferool, tsinkoksiid, emulgaator letsitiin, beetakaroteen, naatriumselenit, vasksulfaat, zeaksantiin,Hoiatused

Tähelepanu!

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana.

Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Hoida lastele kättesaamatus kohas!Säilitamistingimused

Säilitada originaalpakendis kuivas ja pimedas, temperatuuril 15 kuni 25C.Netokogus

30,9gTootja, pakendaja, turustaja

Tootja: Simply You Pharmaceuticals

Maaletooja: SanoSwiss UAB, Svajoni? str. 24-40, Vilnius LT-10100, Leedu; www.sanoswiss.com, info@sanoswiss.com; tel +370 700 01320, +372 7120233.Päritoluriik

Tsehhi Vabariik

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите

Прочие товары