ORLIMAN HÜPPELIIGESE ORTOOS EST-090 S2

Вспомогательное средство


Предельная цена €63

Скидка Больничной кассы 50% -

Скидка Больничной кассы 75% €11.595

Скидка Больничной кассы 90% €4.638

Скидка Больничной кассы 100% -

Чтобы узнать больше о расчете скидки Больничной Кассы, нажмите сюда


46,38 €

46,38 €/шт.

Данный продукт можно приобрести на льготных условиях при наличии соответствующего рецепта. Для его реализации войдите пожалуйста в Рецептуру.

Лекарственная форма / упаковка
HÜPPELIIGESE TUGI

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.
Tootetutvustus, otstarve
Suurus 2

Antud toode vastab Euroopa Meditsiiniseadme direktiividele 93/42/CEE(RD. 1591/2009). Riskianalüüsi (UNE EN ISO 14971) riskifaktorid on minimaliseeritud. Uuringud on läbi viidud kooskõlas Euroopa regulatsiooniga UNE-EN ISO 22523 (proteesid ja ortoosid). Hüppeliigest stabiliseeriv ortoos on valmistatud kõrgeresistentsest, hingava sisepinnaga veluurist ning kohandatud mediaalse ja lateraalse toestusega. Ortoos on varustatud paelte, haakkinnituste ja surve reguleerimise süsteemiga. Mediolateraalne stabiliseerimine tagatakse eversiooni ja inversiooni suunalist liikumist kontrollivate rihmade abil.
Hüppeliigese vigastused sh nihestused, kergekujulised mõrad, posttraumaatilised seisundid, postoperatiivne järelravi, spordivigastuste ennetamine.

Suurused, ümbermõõt tuleb mõõta 2 cm pahkluust ülevalt poolt
1 - 17-20 cm
2 - 20-25 cm
3 - 25-30 cm

Kasutamisjuhised
Hüppeliigese ortoosi sobitamiseks: (soovitatav on aluskaitseks kasutada puuvillast sokki) vabastage paelad täielikult; veenduge, et kand on korralikult paigutatud ja ortoosi keel sirge; paelte sidumine: haakige lahti kinnitused, pingutage jalaselja kohal asuvad paelad, seejärel seesmised paelad; mediolateraalsed toestused: kõigepealt kinnitage lateraalne e külgmine toestus; tõmmake välimine külgmine rihm (märgistatud sinisega) seljajala ja talla ümber ning kinnitage jala tagumisel küljel Velcro abil; tõmmake mediaalne e sisemine rihm (märgistatud punasega) seljajala ja talla ümber ning kinnitage jala seesmisel küljel Velcro abil.
NB! Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks.
HOOLDUS
Kinnita toote takjapaelad, pese toodet käsitsi või puhasta niiske lapiga ja naturaalse seebiga, kuivatamisel kasuta rätikut, või kuivata toodet õhu käes, toatemperatuuril. Ära kuivata toodet otsese päikese käes, radiaatoril. Ära puhasta toodet alkoholiga, pesupastadega või lahustiga. Kui tootelt pole eemaldatud pesuaine jäägid võivad need nahka ärritada.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.
NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.

Seadme ja pakendi sisu
Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
OÜ Rehabilitatsiooniabi
Tulika 19
Tallinn 10613
www.abivahendid.ee
info@abivahendid.ee

Päritoluriik
Hispaania